LOVITURA SECOLULUI. A pariat GOL KHEDIRA şi scor exact BRAZILIA-GERMANIA 1-7. Uite cât A CÂŞTIGAT

Doar şase oameni au ghicit scorul exact al meciului Brazilia - Gaermania 1-7 de la CM 2014. Unul a nimerit rezultatul la pauză, iar cel mai inspirat a indicat exact şi unul dintre marcatori.

09 iul. 2014, 08:33

In Noua Zeelanda, la o casa de pariuri unde 9.700 de oameni au pariat scor exact, unul singur a reusit sa ghiceasca rezultatul meciului Brazilia – Germania, 1-7, anunta sport.ro. Acesta a pariat 2 dolari si a castigat 500 de dolari.

In Anglia, cei de la Paddy Power au dezvaluit ca nu mai putin de patru oameni au ghicit scorul final al meciului. O persoana din Essex a avut curaj sa mizeze 5 lire pe acest scor si a castigat 2.500! De asemenea, un parior din West Midlands a pariat o lira pe 5-0 la pauza, cota la Paddy Power pentru un asemenea rezultat fiind de 500/1.

Cel mai nebun parior a pus 20 de dolari pe victoria cu 7-1 a Germania si pe Khedira marcator. A castigat nu mai putin de 46.000 de dolari.