ĂSTA este cel mai tare BILET CÂŞTIGĂTOR la PARIURI. Noroc chior!

Un parior norocos a dat lovitura: biletul a ieşit câştigător după două goluri marcate de aceeaşi echipă în prelungiri.

17 apr. 2014, 11:30

Torino-Genoa este meciul care l-a făcut câltigător pe parior. Omul a mizat X la pauză, 1 la final. După 45 de minute era în grafic, scor 0-0. Ce a urmat a fost fabulos. Gazdele au fost conduse cu 1-0 din minutul 85, dar au revenit incredibil, cu două goluri marcate în prelungiri!

Gilardino a deschis scorul din centrarea lui Sturaro, iar Genoa conducea cu 1-0 în minutul 45. Torino a revenit însă incredibil, în doar 60 de secunde. Immobile a dat un super gol în al doilea minut al prelungirilor, după ce a fost lăsat mult prea liber de adversari, iar Alessio Cerci a înscris și el un gol în minutul 90+3. Scor final: 2-1.