SCENE ŞOCANTE Bătaie ca-n filme la un meci din liga a treia VIDEO

Publicat: Joi, 17 Mai 2018 16:09 // Actualizat: Joi, 17 Mai 2018 16:09 // Sursa: romaniatv.net

Scene incredibile la finalul unui joc dintr-o ligă inferioară. În prelungiri, oaspeții au marcat golul victoriei din lovitură liberă. Suficient încât să declanșeze furia gazdelor.

Partida Cordoba B - Merida, din liga a treia spaniolă, a fost scena unui veritabil război. Arbitrul a anulat un gol al gazdelor, iar jucătorii de la Cordoba B au luat foc. În prelungiri, oaspeții au marcat golul victoriei din lovitură liberă. Suficient încât să declanșeze furia gazdelor.

BĂTAIE CRÂNCENĂ la derby-ul UTA - ASU Poli Timişoara. Fanii oaspeţilor s-au ciocnit cu jandarmii VIDEO

A fost nevoie de intervenția poliției pentru ca arbitrul să ajungă nevătămat la vestiare. După ce s-au lămurit că arbitrul nu mai poate fi încolțit, jucătorii s-au luat la bătaie între ei!