SENZAŢIONAL. Un fan a întrerupt meciul, ca să-şi facă un selfie cu un fotbalist de la Bayern VIDEO

Bayern Munchen a învins cu 3-0 pe Wolfsburg, duminică, în finala Telekom Cup, dar în finalul primei reprize partida a avut parte de un moment picant. Un spectator a pătruns pe teren pentru a-şi face un selfie cu Javi Martinez.

28 iul. 2014, 06:55

Robert Lewandowski a marcat două goluri pentru Bayern Munchen, în finala Telekom Cup, cu Wolfsburg, iar o altă achiziţie a verii, Sebastian Rode – adus de la Eintracht Frankfurt, a fost al doilea marcator, dar nu aceste reuşite au fost cele mai viralizate după Bayern – Wolfsburg 3-0.

Spre finalul primei reprize un fan a pătruns pe gazon, el împlinindu-şi visul de a face un selfie cu Javi Martinez.