Siteul RTV.NET foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X
1
EUR
4.5355
RON
27 Apr
noapte 1 °
zi 9 °
Ultimele joburi adaugate
24 H

Contact

ROMÂNIA TV

 

Telefon 031.860.51.09

Fax:      037.860.31.60

E-mail: office@rtv.net

 

MANAGER: Catrinel Gheorghe

catrinel.gheorghe@rtv.net

 

 

DIRECTOR EDITORIAL: Cătălin Popa

catalin.popa@rtv.net

REDACTOR-ŞEF: Eugen Chelemen

eugen.chelemen@rtv.net

DIRECTOR DE PROGRAME: Roxana Niculescu

roxana.niculescu@rtv.net

 

 

PRIM REDACTOR-ŞEF ADJUNCT: Simona Gheorghe

simona.gheorghe@rtv.net

REDACTOR-ŞEF ADJUNCT RESPONSABIL DE SOCIAL-ECONOMIC: Valentina Pufulescu

valentina.pufulescu@rtv.net

REDACTOR-ŞEF ADJUNCT RESPONSABIL DE TERITORIU: Roxana Lupuianu

roxana.lupuianu@rtv.net

ŞEF DEPARTAMENT POLITIC: Alina Prodan

alina.prodan@rtv.net

EDITOR GENERAL: Mălina Popa

 malina.popa@rtv.net

PRODUCĂTOR GENERAL: Letiţia Bădescu

letitia.badescu@rtv.net

 

DIRECTOR ARTISTIC: Iulian Udrea

 iulian.udrea@rtv.net

DIRECTOR VÂNZĂRI: Alexandru Zamfirescu

vanzari@rtv.net

DIRECTOR CERCETARE - Solange Albu

solange.albu@rtv.net

COORDONATOR PROIECTE SPECIALE: Ioana Gogoncea

 ioana.gogoncea@rtv.net

DIRECTOR RTV GORJ: Ionuţ Răitaru

office@rtvonline.ro / 0722400994

 

RTV.net

Ne puteți scrie pe adresa webcontent@rtv.net

Dacă ai filmat sau fotografiat ceva interesant, așteptăm  imaginile pe stireata@rtv.net.

 

Telefonul Telespectatorului

Romania TV pune la dispoziţie un număr de telefon pentru semnalarea urgenţelor şi situaţiilor extreme: 0727.737.111

 

Daca ti-a placut articolul, urmareste RomaniaTV.NET pe   facebook facebook sau  twitter twitter.