Ai probleme cu AUZUL? Încearcă acest remediu natural din două ingrediente

Ai probleme cu auzul? Ei bine, trebuie să încerci acest remediu DIY, la îndemână, dar şi eficient.
Alina Costache
15 iun. 2016, 09:10
Ai probleme cu AUZUL? Încearcă acest remediu natural din două ingrediente

Problemele cu auzul sunt cauzate de diverşi factori, iar urmările pe care le are slăbirea sau pierderea auzului sunt cât se poate de dramatice. Depresia, izolarea şi incapacitatea de a da randament la locul de muncă sunt numai câteva dintre consecinţelor apariţiei problemelor auditive.

Un remediu DIY îţi poate reda auzul, iar ce e şi mai interesant este că e vorba de un remediu la îndemâna oricui, fiind făcut din ceapă şi usturoi.

Ceapa este eficientă atunci când vine vorba despre problemele cu auzul, conţinând antioxidanţi puternici care rezolvă problemele provocate de schimbările de presiune ale aerului.

Află ce trebuie să faci, pe feminis.ro

DailyBusiness
Costul orar al forței de muncă în România a crescut semnificativ în trimestrul IV 2025
Spynews
Panică în Dubai! O dronă a lovit un zgârie-nori. Imagini terifiante
Fanatik.ro
Ce face Ionuț Iftimoaie, la 10 ani de la retragerea din sport. A dispărut din lumina reflectoarelor după Survivor România
Capital.ro
Va trece sau nu România la ora de vară în 2026? Când trebuie să se schimbe ora. Zeci de țări au abandonat sistemul
Playtech.ro
Nulitatea absolută a actelor. Ce înseamnă și când poate fi invocată
Adevarul
Expresia pe care Trump o folosește des în ultima perioadă. Explicațiile experților despre mesajul ascuns
wowbiz.ro
Motivul pentru care colegii din trupa Holograf nu își vor lua rămas-bun de la Mugurel Vrabete la Sala Palatului! Gestul emoționant pe care l-a făcut soția lui Romeo Dediu la priveghi | EXCLUSIV
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Durere fără margini în Constanța. O fetiță de 5 ani și-a pierdut viața după ce casa în care se afla a fost cuprinsă de foc. Mama și fratele ei sunt în stare gravă
iamsport.ro
Fostul conducător al lui Dinamo l-a distrus pe Mircea Rednic: ”Știam că e zero! L-am adus să se certe cu el”
MediaFlux
Un bărbat a dezvăluit ce este viața de apoi. Ce a văzut după ce inima i s-a oprit
stirilekanald.ro
Adio, albastru de Voroneț? Când se găsesc bani pentru restaurarea picturii exterioare de la celebra mănăstire din patrimoniul UNESCO?
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj