Ce şi-a construit un proprietar pe acoperişul blocului în care locuieşte. Stârneşte INVIDIA oricărui FOTO

George Steinmetz fotografiaza New York-ul de sus, insa nu se astepta in nicio clipa sa descopere o asemenea constructie in West Village, Manhattan.
Iulian Tudor
19 iun. 2015, 11:48
Ce şi-a construit un proprietar pe acoperişul blocului în care locuieşte. Stârneşte INVIDIA oricărui FOTO

De jos, blocul fotografiat de american pare unul absolut normal, scrie ph-online.ro. Pe terasa lui insa, imaginea pare desprinsa dintr-un peisaj pitoresc de tara.

Bărbatul si-a construit acolo o cabana si o curte frumos amenajata, cu sezlonguri si gazon. Nu ai zice nicidecum ca se afla in mijlocul New-York-ului, ci undeva, in mijlocul naturii.

Citeşte şi Un proprietar de apartament şi-a pus scări la balconul de la etajul 5 GALERIE FOTO

Moda roof-top-urilor ia amploare in New York si tot mai multe acoperisuri se transforma in baruri, restaurante sau locuinte la inaltime.

„Am cautat cele mai frumoase terase, iar aceasta a fost de departe cea mai interesanta”, a spus fotograful.

DailyBusiness
Un profesor a făcut, anul trecut, 1,5 milioane de lei din meditații! Câți bani au declarat la ANAF, în total, cei care pregătesc elevii în particular
Spynews
Ultimă oră! Accident grav în Capitală! O mașină s-a răsturnat în urma impactului puternic
Fanatik.ro
Mirel Rădoi a anunțat ce se întâmplă cu Ștefan Baiaram: „Fiecare dă cât poate pentru echipă”
Capital.ro
A murit ce mai frumoasa actriță. A fost o legendă a teatrului, filmului și televiziunii. A scos ce era mai bun din oameni
Playtech.ro
Cât costă să faci un gard de lemn, în 2025? Preţuri pentru un metru liniar
Adevarul
Portretul securistului român, bătăușii care și-au terorizat propriul popor. Semianalfabeți, brutali, incapabili să învețe o meserie
wowbiz.ro
BREAKING! Dani Mocanu, condamnat definitiv la 4 ani de închisoare cu executare pentru tentativă de omor
Economica.net
Atenție la ofertele de energie electrică pentru clienții casnici
kanald.ro
Noi detalii despre starea de sănătate a lui Horia Moculescu: Acesta este intubat și se află la ATI
iamsport.ro
Fără dubii! Radu Banciu a spus ce rezultat va înregistra Anca Alexandrescu la alegeri: ”Asta i-am transmis”
MediaFlux
Ce este „Trigonul de apă”, unul dintre cele mai rare fenomene astrologice posibile. Cum influențează zodiile în primele săptămâni din noiembrie
stirilekanald.ro
Biserică cuprinsă de flăcări, înainte de sărbători! Minune: Sfânta Evanghelie a fost SALVATĂ
substantial.ro
Primul complex cu jocuri de cazinou din Emiratele Arabe Unite va avea conexiune rutieră cu Dubai