Fetiţa femeii dispărute la Cluj A MURIT în spital. Mama este căutată în continuare

Fetiţa în vârstă de 12 ani, bolnavă de leucemie şi internată la un spital din Cluj Napoca, a murit luni seara, după cum transmite România TV. Mama fetei a dispărut în urmă cu cinci zile de acasă, iar poliţiştii o caută cu mai mulţi în pădurile din apropierea oraşului, după ce au căutat-o în zadar pe malurile Someşului.
Filip Stan
13 ian. 2015, 06:54
Fetiţa femeii dispărute la Cluj A MURIT în spital. Mama este căutată în continuare

Fetiţa în vârstă de 12 ani fusese diagnosticată cu leucemie la începutul lunii decembrie. Potrivit România TV, ea s-a stins din viaţă luni seara, în jurul orei 21.00, în ciuda eforturilor din ultimele săptămâni ale medicilor clujeni.

În momentul în care mama sa a aflat diagnosticul fetei, devastată de durere, ea şi-a abandonat copilul în spital. S-au scurt cinci zile de atunci, iar poliţiştii o caută în continuu.

Potrivit oamenilor legii, Lăcrămioara Elena Dobrican , de 38 de ani, a plecat la data de 9.01.2015 din incinta unei unităţi medicale de pe raza municipiului Cluj-Napoca şi nu s-a mai întors. Femeia are i înălţime 1,60-1,70 m, păr negru lung până la umeri, iar la momentul plecării era îmbrăcată cu o geacă de fâş de culoare neagră, pantaloni de culoare neagră cu dungi roşii și purta pantofi sport culoare albă.

Citeşte şi Gest CUMPLIT al unei mame: Şi-a abandonat pruncul de doar câteva zile pe treptele unui spital

DailyBusiness
Isărescu avertizează: Tensiunile din Orientul Mijlociu cresc riscurile pentru economia României
Spynews
Probleme în Misiunea Artemis II! Ce s-a întâmplat la câteva ore după ce a decolat spre Lună
Fanatik.ro
Programul funeraliilor lui Mircea Lucescu: când și unde va fi înmormântat. Cum arată cavoul familiei. Foto
Capital.ro
Bani după deces în România. Cum se împarte averea în lipsa unui testament. Reguli pentru moștenire
Playtech.ro
Val de concedieri în România. Ce companii au început disponibilizările și care sunt cele mai afectate domenii
Adevarul
Apocalipsa după Donald Trump. Amenințare fără precedent la adresa Iranului: „O întreagă civilizație va muri în această seară”
wowbiz.ro
Ultimul mesaj transmis de Mircea Lucescu înainte să moară! Ce mărturisire cutremurătoare a făcut „Il Luce”: „Gata, s-a terminat…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
„De ce n-ai avut grijă de el?” Ce a ieșit la iveală în cazul copilului de 12 ani care și-a pierdut viața după ce a căzut de la etajul unui bloc. Fratele mai mare ar fi fost martor
iamsport.ro
SURPRIZĂ! Un puternic afacerist ar fi interesat să investească la Steaua: ”Vine să se bage serios, nu să facă figurație!”
MediaFlux
Vești bune pentru pensionari privind plata pensiilor! Miercuri, 8 aprilie, intră banii pe cardurile seniorilor. Anunț oficial
stirilekanald.ro
Știrea momentului în România!
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj