Crin Antonescu, despre relaţia cu Victor Ponta: Înţeleg că nu ne mai suportaţi despărţiţi. Obişnuiţi-vă!

Când a fost întrebat când se va întâlni cu premierul Ponta, Crin Antonescu le-a spus ziariştilor: "Înţeleg că nu ne mai suportaţi despărţiţi! Obişnuiţi-vă!" Declaraţia preşedintelui PNL survine în contextul răcirii accentuate a relaţiilor dintre copreşedinţii USL.
Filip Stan
17 dec. 2013, 12:04
Crin Antonescu, despre relaţia cu Victor Ponta: Înţeleg că nu ne mai suportaţi despărţiţi. Obişnuiţi-vă!

Crin Antonescu a declarat, marţi, la Senat, că nu are programată o întâlnire specială cu Victor Ponta legată de situaţia din interiorul USL.

„Probabil ne întâlnim la Cotroceni. Eu sunt aici cu activităţile mele, domnul Ponta este undeva în Dâmboviţa cu activităţile sale. Înţeleg că nu ne mai suportaţi despărţiţi. Obişnuiţi-vă!”, le-a spus preşedintele Senatului jurnaliştilor interesaţi de relaţiile dintre preşedinţii PSD şi PNL.