Provocări inedite în Capitală. Doi fraţi din Bucureşti participă la un concurs ieşit din tipare VIDEO

Provocări numeroase şi sarcini greu de imaginat. Prin asta trec doi fraţi din Capitală care s-au înscris la un concurs mai puţin obişnuit. Ei trebuie să facă lucruri ieşite din tipar pentru a-l impresiona pe actorul Misha Collins. Vineri au cântat în Piaţa Universităţii şi i-au uimit pe trecători.
Iulian Tudor
08 aug. 2014, 14:08
Provocări inedite în Capitală. Doi fraţi din Bucureşti participă la un concurs ieşit din tipare VIDEO

Cosmin şi Elena concurează alături de oameni de pe întreg mapamondul. „Este o competiţie organizată de actorul Misha Collins. Se bazează pe ideea de a trece puţin de barierele reţelelor de socializare şi totul să ajungă la oameni. Avem două persoane din Canada, cinci din SUA, o persoană din Israel, una din Scoţia, trei din Rusia şi noi doi din Bucureşti„, au declarat fraţii Elena şi Cosmin, potrivit România TV.

Provocarea de vineri i-a adus în centrul Capitalei, unde au cântat de la o distanţă de 25 de metri unul de altul. Premiul îi motivează la maxim. „Anul acesta premiul constă într-o  excursie în Croaţia, unde se filmează „Games of Thrones”„, au spus cei doi fraţi.

Cei doi tineri vor afla în curând rezultatul competiţiei.