Dinamo Kiev – Steaua 3-1. Rusescu acuză arbitrajul: A fost ofsaid şi fault!

Dinamo Kiev - Steaua 3-1. Raul Rusescu a marcat singurul gol al Stelei cu Dinamo Kiev, scor 1-3.
Daniel Spătaru
02 oct. 2014, 19:43
Dinamo Kiev - Steaua 3-1. Rusescu acuză arbitrajul: A fost ofsaid şi fault!

Dinamo Kiev – Steaua 3-1. Raul Rusescu a acuzat arbitrajul austriacului Robert Schörgenhofer, după înfrângerea suferită de campioana României în Ucraina, în etapa a doua din grupele Ligii Europa.

Din păcate, nu am luat nici măcar un punct. Suntem dezamăgiţi, supăraţi. Cred că a fost şi ofsaid la ultimul gol. La primul a fost un fault. Mai mult de atât nu aveam ce să facem. Trebuia să jucăm aşa cum am făcut-o pe final, să ţinem mai mult mingea.

Eu mă simt bine, dar n-am fost sută la sută„, a spus Rusescu pentru Dolce Sport.

DailyBusiness
Scandal în Parlament pe legea integrității. USR, PSD și PNL și-au aruncat acuzații dure în plen
Spynews
Meteorologii au anunțat vreme extremă în România. Cod galben de caniculă și avertizare de vijelii | HARTA
Fanatik.ro
Gigi Becali și-a pierdut încrederea în transferul de 1,3 milioane de euro la FCSB: „Nu-i problemă că mai iau o țeapă!”
Capital.ro
Regulă la bloc în 2026. Documentele pe care proprietarii le pot verifica. Ce obligații are administratorul privind banii
Playtech.ro
Țara de lângă România unde se câștigă până la 1.500 de euro la cules de fructe. Cazarea și masa sunt asigurate
Adevarul
„Rămășiță din anii ’90... azi nu mai înseamnă nimic”. De ce își pun mulți șoferi stickere IPA pe mașini și ce spune legea
wowbiz.ro
Nepotul lui Mircea Rednic a murit cu câteva ore înainte de nuntă! Marius Totolici s-a stins în somn la doar 37 de ani. Ce a arătat autopsia?
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
O nouă dronă a fost doborâtă pe teritoriul României. Ministrul Apărării a făcut anunțul
iamsport.ro
L-a cunoscut pe ”cel mai mare antrenor român” din istorie și a rămas uluit: ”Un adevărat domn, era de altă clasă!”
MediaFlux
Donald Trump amenință să atace o nouă țară din Orientul Mijlociu: Îi bombardăm de nu se văd
stirilekanald.ro
UPDATE Zi decisivă pentru Călin Georgescu! Fostul candidat la prezidențiale află dacă va fi judecat pentru tentativă de lovitură de stat