STEAUA – DINAMO KIEV. Grupa Stelei vă îmbogăţeşte!

STEAUA - DINAMO KIEV. Succesul celor de la STEAUA în meciul cu DINAMO KIEV, combinat cu un egal sau victoria gazdelor în meciul Rio Ave - Aalborg, îi umple de bani pe pariorii care aleg Stanleybet. STEAUA - DINAMO KIEV se joacă, joi, de la ora 22:05. Digi Sport şi Dolce Sport transmit LIVE VIDEO meciul STEAUA-DINAMO KIEV.
Filip Stan
11 dec. 2014, 08:56
STEAUA - DINAMO KIEV. Grupa Stelei vă îmbogăţeşte!

STEAUA – DINAMO KIEV. Ultima etapă a fazei grupelor din Europa League îi poate îmbogăți pe românii inspirați, fiind nevoie doar de puțin noroc, dar și de o investiție la Stanleybet! Ce este drept, bani se pot întoarce cu profit fabulos, mai ales dacă vă alegeți bine favoritele. Cum toată lumea își dorește o calificare a celor de la STEAUA în primăvara europeană, bookmakerii de la Stanleybet au pregătit o ofertă generoasă, vizând, în special, partida pe care campioana României o dispută contra ucrainenilor de la DINAMO KIEV.

STEAUA – DINAMO KIEV. Astfel o victorie a jucătorilor lui Constantin Gâlcă are cotă 2,25, iar marele câștig poate veni dacă alegeți o variantă combinată, pe lângă victoria steliștilor „lipind” și un alt rezultat, care să contribuie la calificare. Astfel, cota pentru ca Rio Ave să o învingă pe Aalborg, în celălalt meci al grupei, este 2,75, un calcul simplu arătând că ajungeți la un factor de multiplicare de 6,18, dacă în cele două partide se va înregistra semnul „1” solist. Concret, la fiecare 100 de lei investiți, încasați peste 600 de lei, dacă favoritele își fac treaba.

STEAUA – DINAMO KIEV. Un alt scenariu care ar putea duce la calificarea celor de la STEAUA este acela în care gazdele se vor impune în meciul cu DINAMO KIEV, iar în Portugalia se va încheia la egalitate. Un „x” în meciul Rio Ave – Aalborg are cotă 3,15, iar dacă îl combinați cu acel 2,25 oferit de Stanleybet pentru victoria stelistă, ajungeți la o cotă totală de 7,08. Practic, profitul este incredibil de generos, din numai două meciuri, iar șansele de realizare sunt extrem de mari: STEAUA va evolua cu calificarea pe masă, în timp ce Rio Ave nu este ușor de învins pe teren propriu.

STEAUA – DINAMO KIEV. Varianta celui mai mare profit, în caz de calificare Steaua:

Steaua – Dinamo Kiev 1 cotă 2,25
Rio Ave – Aalborg x cotă 3,15
Factor de multiplicare: 7,08

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Ce este "Sindromul Grinch" și cum se manifestă. Cum au ajuns mulți români să urască Crăciunul
Fanatik.ro
După ce a contestat “Legea Novak” la CCR, Nicușor Dan a plecat din România și s-a întâlnit cu celebrul fotbalist român: „O resursă neprețuită”. Foto
Capital.ro
Impozit pe apartamente. Schimbare radicală de la 1 ianuarie 2026. Românii care vor plăti cu până la 750% mai mult
Playtech.ro
Curentul se scumpește din ianuarie 2026. Calcul: cât vei plăti pentru 100 kWh
Adevarul
Avertisment dur de la London School of Economics. România e pe drumul dintre „trogloditismul intelectual” și prăbușirea iminentă
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Dani Mocanu și fratele său rămân în Italia. Instanța a amânat hotărârea privind extrădarea acestora în România
iamsport.ro
Fostul fotbalist de la FCSB a câștigat 330.000 de euro la pariuri sportive: ”S-a terminat istoria! De atunci nu am mai jucat”
MediaFlux
Data expirării va fi scoasă de pe produsele alimentare din România. Ce trebuie să știe cumpărătorii
stirilekanald.ro
VIDEO Dezastru pe autostradă! 13 persoane au murit și peste 150 au fost rănite
TRAGEDIE! A MURIT! Florin Piersic: „Dumnezeu sa te aiba in paza”