Anunţul-surpriză la trei zile de la căsătoria secretă: „Dragilor, DIVORŢEZ!”

Amna a început anul 2015 cu o declaraţie bombă. Artista şi-a scris pe contul său de socializare că divorţează.
Alina Costache
04 ian. 2015, 21:12
Anunţul-surpriză la trei zile de la căsătoria secretă:

„Dragilor, DIVORŢEZ! Doar pentru a fi cerută de soţie în locul acesta. Am rămas fără aer. Vă îmbrăţişez tare de tot”, a scris Amna pe contul său de socializare. Se pare că blonda se ţine de şotii.

Cu siguranţă lucrurile inedite din vacanţă i-au încărcat bateriile şi au determinat-o să se joace niţel cu adrenalina prietenilor de pe contul său de socializare.

Amna şi soţul său sunt bine şi mai presus de toate, împreună, într-o minunată vacanţă de început de an. După numeroasele proiecte desfăşurate în 2014, artiştii au simţit nevoia unei pauze şi au ales o destinaţie exotică.

Amna s-a căsătorit pe ascuns cu Cristi Mușat, în urmă cu trei ani de zile. După o sarcină cu probleme, care au dus-o deseori la spital, Amna a născut, pe 13 august, un băieţel de 2,700 kilograme, pe care l-a numit David Cristian. Micuţul a primit nota 9 la naştere, pentru că a fost născut prin cezariană.

Detalii pe spynews.ro