PARIU MAGNIFIC! Cotă 150! Ne scoatem pălăria în faţa acestui BILET MINUNE

FanatikSport vă prezintă un bilet care are cotă finală 154, bine gândit şi cu cu şanse mari de a ieşi câştigător. Iar cota finală face rău de tot cu ochiul, căci la o miză de 100 de lei, câştigul final ar fi de 15.400 lei. Circa 3.500 de euro!
Filip Stan
07 ian. 2015, 13:03
PARIU MAGNIFIC! Cotă 150! Ne scoatem pălăria în faţa acestui BILET MINUNE

Toate meciurile se joacă în această zi, în această seară, mai precis. Şi sunt partide care includ granzii Europei, dar şi formaţii mai puţin cunoscute, fiecare pont fiind analizat şi simulat din mai multe perspective.

Află care este pariul-minune de cotă 154 pe FanatikSport.

DailyBusiness
Mihai Daniel Dragu, expert in drone, vine cu o ipoteză șocantă. Drona care a explodat în portul Constanța a fost permanent în controlul ucrainenilor
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Suma colosală pe care o încasează Istvan Kovacs! Câți bani câștigă la Campionatul Mondial 2026
Capital.ro
Schimbare majoră pentru șoferi din iulie 2026. Toate mașinile vor fi obligate să aibă aceste sisteme
Playtech.ro
Cât costă un plin după ultima ieftinire a carburanților. Prețurile din București, Cluj, Iași și Constanța
Adevarul
Alertă în spațiul aerian al Ungariei. Avion de pasageri interceptat la solicitarea NATO, după ce a întrerupt comunicațiile
wowbiz.ro
Emil Gânj, condamnat definitiv la închisoare pe viață! Avocatul familiei victimei: „Despăgubirile vor fi imputate statului roman”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS O mașină a fost cuprinsă de foc în parcarea unui bloc din Iași. Pompierii intervin de urgență
iamsport.ro
Un fost antrenor din SuperLiga, bătut în vestiar după ce i-a făcut avansuri unui jucător: 'Mi-a zis că este adevărat'
MediaFlux
Se dau pensiile pe card. La ce oră sunt alimentate conturile pensionarilor
stirilekanald.ro
VIDEO PNL a decis să nu susțină guvernul Tomac. Ilie Bolojan: „Nu are puterea să continue reformele necesare”
Cupa Mondială 2026 – program, favorite, noutăți