Oana Zăvoranu, executată silit de Pepe. Querida s-a trezit cu contul gol

Oana Zăvoranu s-a trezit cu contul gol, după ce fostul soţ a câştigat în instanţă un proces de calomnie şi insultă. Zăvoranca trebuie să îi plătească lui Pepe daune morale de 10.000 de lei. Pusă în faţa faptului împlinit, Zăvo s-a dezlănţuit pe contul său de socializare şi l-a jignit din nou pe artist.
Alina Costache
20 ian. 2015, 12:38
Oana Zăvoranu, executată silit de Pepe. Querida s-a trezit cu contul gol

În urmă cu mai bine de un an, Pepe a dat-o în judecată pe Oana Zăvoranu pentru că l-a jignit în public, lucru care, spune artistul, i-a adus grave prejudicii de imagine. „Te-am rasat eu şi te-am stilat, băiatule! Eşti un ţăran! Uită-te la tine cum arăţi de când nu mai eşti cu mine. Nu te mai piepteni, nici de ras nu te mai razi, mai uită-te un pic la tine cum arăţi”, spunea atunci Oana.

Instanţa a decis ca Oana să îi dea lui Pepe 10.000 de lei. Pentru că a încălcat termenul de plată, a fost executată silit. Vedeta a scris pe contul ei de socializare că şi-a alimentat contul cu 500 de euro, pentru că era sigură că banii se vor duce la Pepe. Suma nu acoperă datoria, însă Zăvoranca este decisă să îi dea banii până la ultimul cent.

„Este anul meu si am mai zis asta!!!! Vreau sa termin cu toti tiganii, hotii, lichelele si lipitoarele care au trait si facut bani ilegali de pe urma mea, mintind si manipuland populatia proasta si credula.

Acum 2 zile am pus la misto 500€ intr-unul din conturile mele… ma executa ea pt ca il reprezinta( fireste cu totul intamplator,ca o coincidenta pe tiganusul nepieptanat pascu,in dosarul in care eu trebuie sa ii dau 10000 roni ca l-am calomniat nevoie mare,facandu-l tigansi el nefiind. Hai ca anul asta scap de toate ciorile ca sa fac ce nu am facut cand eram napadita si la propriu si la figurat de ele:…FILME,DOCUMENTARE SI MUZICA…am bani sa dau sa nu le mai vad fetele de aurolaci, si sa crape de ciuda ca la forta mea de acum au belit-o TOTI…si cand zic toti,inseamna ca nu exclud pe NIMENI SI NIMIC!!!!!
Viata mea este sublima daca scap de ciori….si JUR CA ASTA FAC ZILNIC:))))”, a scris Oana.

Vezi: Oana Zăvoranu la oglindă, doar în lenjerie. Isterie pe Facebook. FOTO INCENDIAR


DailyBusiness
Isărescu avertizează: Tensiunile din Orientul Mijlociu cresc riscurile pentru economia României
Spynews
Probleme în Misiunea Artemis II! Ce s-a întâmplat la câteva ore după ce a decolat spre Lună
Fanatik.ro
Sala Polivalentă dintr-un mare oraș al României demnă de Cartea Recordurilor, în sens negativ. De ce nu este finalizată
Capital.ro
UPDATE: Decizie pentru Călin Georgescu și Potra în dosarul de lovitură de stat. Curtea de Apel București a dat undă verde
Playtech.ro
Guvernul reduce acciza la motorină cu 30 de bani. Benzinăriile, obligate să limiteze modificările de preț
Adevarul
Șeful Forțelor Navale Române: „Există motive care mă țin noaptea treaz”. Adevărul despre pericolul minelor marine și amenințarea Rusiei
wowbiz.ro
Rezultate autopsie Cristian Staicu. Ce au descoperit legiștii despre moartea medicului din București
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Anchetatorii iau in calcul 3 ipoteze în cazul medicului incendiat în propriul apartament. Apropiații fac dezvăluiri despre ultimele clipe din viața lui
iamsport.ro
BOMBĂ! Gigi Becali a vorbit cu ministrul Radu Miruță despre Steaua: ”A zis că așteaptă o ofertă”
MediaFlux
Cum a fost găsit Coiful de la Coțofenești și cele două brățări dacice din aur: Suspecții au încheiat acorduri cu justiția VIDEO
stirilekanald.ro
NEWS ALERT: Farmaciștii...Vezi mai mult
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj