O femeie a murit într-un oficiu poştal din Arad

O femeie de aproximativ 60 de ani a decedat, vineri, în incinta unui oficiu poştal din Arad. Potrivit martorilor, femeia a intrat pe uşă şi a căzut imediat, lovindu-se cu capul de podea.
Iulian Tudor
06 feb. 2015, 14:46
O femeie a murit într-un oficiu poştal din Arad

Angajatele oficiului poştal au sunat la 112, iar la faţa locului s-a deplasat un echipaj SMURD. Deşi medicii şi paramedicii s-au chinuit mai bine de 40 de minute să o readucă la viaţă, manevrele de resuscitare au eşuat, informează aradon.ro.

Medicii de la SMURD spun că, în momentul în care ei au ajuns la intervenţie, femeia se afla în stop cardio-respirator şi nu a răspuns la manevrele de resuscitare. Într-un final, medicii nu au mai putut să facă altceva decât să constate decesul femeii.

Un echipaj de Poliţie a venit la faţa locului pentru a constata faptul că nu există suspiciuni cu privire la deces, după care Medicina Legală a preluat corpul neînsufleţit al victimei şi l-a transportat la morgă. Acolo va fi făcută autopsia care va stabili exact care au fost cauzele decesului.

VEZI ŞI MOARTE SUSPECTĂ. Femeie de 46 de ani, găsită fără suflare în casa unui bătrân

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Doliu în familia fraților Gavril. Cine este persoana dragă pe care au pierdut-o și ce mesaj a transmis Jean Gavril
Fanatik.ro
Atac nuclear la Nicușor Dan după ce a trimis „Legea Novak” la CCR: „Este anti-român! Sunt siderat!”
Capital.ro
Raportul CSAT din 2024. De ce s-au anulat alegerile? Ce spune despre Călin Georgescu și Rusia
Playtech.ro
Casă construită fără autorizaţie. Cum poţi scăpa de amenda de la primărie sau Poliţia Locală
Adevarul
Raportul CSAT despre anularea alegerilor din 2024 ajunge în Parlament. Ce spune despre Rusia și campania lui Călin Georgescu
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Prietenii lui Marco, gest impresionant chiar înainte de înmormântare. Postarea care a îndurerat pe toată lumea
iamsport.ro
Reacție furioasă în emisiunea lui Radu Naum: ”Avem nevoie de un Recorder în fotbalul românesc”
MediaFlux
Ozempic și alte medicamente minune de slăbit ar duce la orbire. Proces colectiv uriaș în SUA
stirilekanald.ro
Un microbuz cu români, implicat într-un accident mortal pe autostrada A4 din Germania
Momente extrem de grele pentru Madalin Voicu. Familia, in centrul unei dureri profunde