Un tânăr de 19 ani, găsit MORT în propria maşină

Moarte subită pentru un tânăr de doar 19 ani din judeţul Argeş. Băiatul a fost găsit, fără suflare, în propriul autoturism. Parcase în faţa Universităţii din Braşov, unde era student, dar nu a mai apucat să coboare. Prietenul lui l-a găsit şi a sunat imediat la 112. Deşi nimeni nu-l ştia bolnav, medicii legişti au stabilit că tânărul a murit de bronhopneumonie.
Iulian Tudor
07 mart. 2015, 16:29
Un tânăr de 19 ani, găsit MORT în propria maşină

Familia tânărului este distrusă de durere. Trupul băiatului de 19 ani a fost adus acasă, în localitatea Retevoieşti, unde urmează să fie înmormântat.

Şerban Mituleci era student la Universitatea Transilvania din Braşov, potrivit România TV. Tragedia s-a produs chiar în faţa facultăţii. Parcase maşina, dar nu a mai apucat să coboare şi a fost găsit, fără suflare, chiar de un prieten. Medicii chemaţi la faţa locului nu l-au mai putut salva.

A plecat la facultate, a parcat maşina în faţa facultăţii, iar acolo l-au găsit mort. I-au găsit plămânii îmbibaţi de sânge”, a declarat un localnic.

Nimeni nu ştia ca tânărul să fi fost bolnav. Mai mult, la ultimele analize, făcute cu doar câteva zile înaintea tragediei, doctorii i-ar fi spus că este perfect sănătos. Cu toate acestea, în urma necropsiei, medicii legişti au stabilit că tânărul a murit în urma unei bronhopneumonii.

DailyBusiness
Andra și Cătălin Măruță plătesc o avere pentru școala celor 2 copii. David și Eva învață la Cambridge School of Bucharest
Spynews
Fiul lui Ilie Dumitrescu ar fi provocat un accident, în Capitală! Toto Dumitrescu este căutat, după ce a fugit de la locul faptei
Bzi.ro
Imagini spectaculoase cu Andreea Esca în Grecia! „Cea mai lungă vacanță de când am carte de muncă!” – GALERIE FOTO
Fanatik.ro
Cum arată astăzi fosta iubită a lui Adrian Cristea. La 41 de ani, e într-o formă de zile mari
Capital.ro
Card blocat în bancomat. Ce trebuie să faci când ATM-ul îți reține cardul. Reguli la principalele bănci din România
Playtech.ro
Hidroelectrica vs. alți furnizori de energie electrică: cât plătești la aceeași factură de 150 kWh/lună în 2025
Adevarul
O româncă și iubitul britanic, expulzați din Veneția după ce au înotat în Canal Grande
wowbiz.ro
Doliu imens în lumea manelelor! A murit Ionuț Americanu. Cornelia, dansatoarea maneliștilor, a făcut publică vestea tristă
Economica.net
Când se schimbă banii în România?
Prosport.ro
FOTO. Mădălina Ghenea, pur și simplu superbă într-o ținută sumară
kanald.ro
Cum a ajuns o femeie de 64 de ani să se căsătorească cu un bărbat care are jumătate din vârsta ei: „Mama lui este mai tânără decât mine”
Cancan.ro
Răsturnare de situație după ce Dorian Popa a fost condamnat la 8 luni de închisoare. Decizia finală a tribunalului!
iamsport.ro
George Copos, acum 40 de ani. Fata de lângă el este vedetă TV și a rupt tăcerea: 'Aveam 20 de ani'
MediaFlux
Se ia în calcul un nou sprijin istoric pentru români!
stirilekanald.ro
Cine l-a înjunghiat pe Auraș în timpul măcelului de la Craiova. Criminalul era deja cunoscut în lumea interlopă. De la ce a pornit totul
substantial.ro
Dacă te balonezi și elimini gaze de peste 25 de ori pe zi, mai ales împreună cu alte simptome, ar fi bine să știi ce înseamnă