Tipuri de iubiţi pe care ar fi bine să îi eviţi

Fie ca esti barbat sau femeie, cu siguranta ai avut in viata ta tot felul de iubiti/iubite. Chiar daca ai fost dezamagit(a) in dragoste, asta nu inseamna ca trebuie sa renunti in a mai cauta persoana care ti se potriveste. Totul este sa ai grija ce alegi.
Alina Costache
21 mart. 2015, 20:01
Tipuri de iubiţi pe care ar fi bine să îi eviţi

Iata cateva tipuri de iubiti pe care ar fi bine sa-i ocolesti.

Egoistii

Atat barbatii, cat si femeile pot fi extrem de egoisti, mai ales la sex. Sunt barbati care se plang de iubitele lor ca vor multa atentie, iar dupa ce ele ating orgasmul ii zoresc sa termine, fara sa-I starneasca in vreun fel. Evident si barbatii pot fi la fel de egoisti si dornici sa-si satisfaca propriile placeri, fara a se gandi macar o secunda la partenera de sex.

CITEŞTE ŞI: De ce bărbaţii cu muşchi sunt cei mai „incomozi” iubiţi: explicaţii ştiinţifice

Iubitii din “saptamana de lucru”

Ai avut vreodata un partener care sa iasa cu tine in oras doar in cursul saptamanii si niciodata in weekend? Daca relatia dureaza de mai multa vreme si niciodata nu ati fost impreuna in zilele libere sau de Sarbatori, motivul principal este “verigheta” pe care, probabil, o tine ascunsa. Chiar daca nu doresti decat o relatie bazata strict pe sex, ar fi bine sa cauti parteneri care nu sunt cuplati. Este mult mai simplu si nu trebuie sa dai socoteala nimanui.

Citeste mai mult pe sfatulparintilor.ro

DailyBusiness
Mihai Daniel Dragu, expert in drone, vine cu o ipoteză șocantă. Drona care a explodat în portul Constanța a fost permanent în controlul ucrainenilor
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
„A renunțat la bani să vină la noi”. Dezvăluiri din SuperLiga despre jucătorul de la Campionatul Mondial 2026
Capital.ro
Fonduri elvețiene pentru România: unde merg banii și ce domenii sunt vizate
Playtech.ro
Ce stricăciuni din locuință sunt despăgubite de asigurările facultative pentru casă. Ce trebuie să știe proprietarii
Adevarul
De ce războiul din Iran înseamnă pentru SUA o înfrângere mai severă decât în Vietnam. Explicațiile unui expert
wowbiz.ro
A murit Lucian Isar, cunoscut și ca Lucică Diamanta! Bărbatul s-a stins la doar 44 de ani din cauza unei boli autoimune
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un bărbat de 69 de ani și-a pierdut viața după ce a mâncat o bucată de brânză. Soția i-o oferise cadou de Ziua Îndrăgostiților
iamsport.ro
Fotbalistul român i-a închis telefonul în nas lui Giovanni Becali: ”Vreau să îți schimb viața!”
MediaFlux
Premierul desemnat Adrian Veștea a definitivat Programul de guvernare! Ce conține documentul de 68 de pagini. Care sunt prioritățile
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?