Trei adolescenţi au ajuns la spital după ce au consumat etnobotanice VIDEO

Trei adolescenţi din Câmpulung au ajuns în stare gravă la spital după ce au luat etnobotanice. Copiii, doi băieţi şi o fată, aveau halucinaţii şi se simţeau foarte rău, informează România TV.
Filip Stan
10 aug. 2015, 20:43
Trei adolescenţi au ajuns la spital după ce au consumat etnobotanice VIDEO