FOTOGRAFIA ZILEI: Ce şi-a scris un bucureştean pe maşină

Un bucureştean a decis să închidă gura răutăcioşilor din trafic. Sătul să mai fie claxonat, şoferul a lipit un mesaj haios pe maşină.
Alina Costache
09 sept. 2015, 09:30
FOTOGRAFIA ZILEI: Ce şi-a scris un bucureştean pe maşină

Un şofer din Bucureşti a decis să pună piciorul în prag! A lipit pe maşină un mesaj amuzant pentru a-i descuraja pe conducătorii auto din Capitală să mai claxoneze fără motiv: „Sunt surd ca o cizmă. Degeaba mă claxonaţi!”.