A murit criminalul din Dolj care şi-a ucis soţia şi fiicele. Cazul va fi închis

Bărbatul din Dolj care şi-a ucis soţia, în vârstă de 33 de ani, şi cele două fiice, de 13 şi 15 ani, a murit într-un spital din Capitală. El suferise arsuri grave când a incendiat locuinţa în care se afalu cele trei femei.
Filip Stan
20 oct. 2015, 10:13
A murit criminalul din Dolj care şi-a ucis soţia şi fiicele. Cazul va fi închis

Criminalul a murit în spital, la o săptămână după ce şi-a înjunghiat soţia şi cele două fiice, apoi le-a dat foc. El a suferit răni grave în momentul incendierii şi a fost internat la Spitalul de Arşi din Capitală.

Citeşte şi TRAGEDIE în Dolj. Un bărbat şi-a incendiat soţia şi cele două fiice

În timp ce anchetatorii aşteptau să îşi revină din comă pentru a răspunde în faţa legii pentru crima comisă, adolescentele şi mama lor au fost înmormântate.

Citeşte şi IMAGINI CUTREMURĂTOARE. Mama şi cele două fiice ucise de tatăl lor au fost ÎNMORMÂNTATE VIDEO

În ciuda eforturilor medicilor de a-l menţine în viaţă, criminalul a murit. El avea vârsta de 45 de ani.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Doliu în familia fraților Gavril. Cine este persoana dragă pe care au pierdut-o și ce mesaj a transmis Jean Gavril
Fanatik.ro
După ce s-a aflat că Gabi Tamaș e noul concurent Survivor România 2026, a venit anunțul momentului: ”Mult succes”
Capital.ro
Raportul CSAT din 2024. De ce s-au anulat alegerile? Ce spune despre Călin Georgescu și Rusia
Playtech.ro
Casă construită fără autorizaţie. Cum poţi scăpa de amenda de la primărie sau Poliţia Locală
Adevarul
Raportul CSAT despre anularea alegerilor din 2024 ajunge în Parlament. Ce spune despre Rusia și campania lui Călin Georgescu
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Prietenii lui Marco, gest impresionant chiar înainte de înmormântare. Postarea care a îndurerat pe toată lumea
iamsport.ro
Reacție furioasă în emisiunea lui Radu Naum: ”Avem nevoie de un Recorder în fotbalul românesc”
MediaFlux
Ozempic și alte medicamente minune de slăbit ar duce la orbire. Proces colectiv uriaș în SUA
stirilekanald.ro
Un microbuz cu români, implicat într-un accident mortal pe autostrada A4 din Germania
Momente extrem de grele pentru Madalin Voicu. Familia, in centrul unei dureri profunde