TE CUNOSC DE UNDEVA: Recunoaşteţi personajul? Şi-a făcut 20 de tatuaje

Pentru rolul de sâmbătă, 14 noiembrie, ora 20.00, de la "Te cunosc de undeva!", când o va imita pe Pink, Andreea Antonescu și-a făcut cel puțin 20 de tatuaje.
Alina Costache
14 nov. 2015, 18:36
TE CUNOSC DE UNDEVA: Recunoaşteţi personajul? Şi-a făcut 20 de tatuaje

TE CUNOSC DE UNDEVA: „Am stat două ore în picioare, nemișcată, ca să mi se deseneze 20 și ceva de tatuaje”, spune Andreea.

De altfel, Pink este cântăreața preferată a concurentei de la „Te cunosc de undeva!”. „Îmi place modul ei de a fi, piesele ei, stilul vestimentar, îmi place absolut totul la ea”, adaugă Andreea.

ezar Ouatu nu scapă de travesti nici sâmbăta aceasta, când se va transforma în strălucitoarea și misterioasa Tina Turner, și le va aminti tuturor de incredibilele aventuri ale lui James Bond din filmul „Golden Eye”.

Carmen Simionescu va cânta înconjurată de flori de cireș și chimonouri delicate transformată în Andy Bell, solistul de la Erasure, o celebră trupă a anilor ’90, Andreea Antonescu o va aduce pe scena de la “Te cunosc de undeva!” pe cântăreața ei preferată, energica Pink, iar Tania Popa va interpreta “Skyfall”, transformată în Adele.

Adrian Enache va îmbrăca din nou costumul popular din zona Năsăudului, când o va imita pe Maria Butaciu. Florin Ristei va fi, de data aceasta, Alex Velea, Viorica și Margherita din Clejani vor încerca sa cânte “S-a mărit armata”, precum Naste din Berceni, solista trupei “Albatros”, Nadir îl va aduce pe scena show-ului transformărilor pe Jason Derulo, iar Șerban Copoț va lansa un nou stil de dans, în rolul celebrei cântărețe italiene Raffaella Carra.

Momentul special al serii va fi susținut de Tania Popa și fiica ei, Daria (16 ani), care se vor transforma în surorile Baccara și vor interpreta piesa “Yes Sir, I Can Boogie”. “Este cel mai greu rol din viața mea. N-am crezut că e atât de emoționant”, spune Tania, care va cânta pentru prima dată pe o scenă alături de fiica ei.

Care dintre concurenți va reuși cea mai bună transformare a serii, telespectatorii Antenei 1 vor vedea sâmbătă, 14 noiembrie, de la ora 20.00, în cea de-a noua ediție a show-ului “Te cunosc de undeva!”

DailyBusiness
Tanczos Barna respinge ideea suspendării președintelui Nicușor Dan: „Un foc de paie, nu se va întâmpla”
Spynews
Incendiu puternic în București! Un depozit arde ca o torță. Au fost trimise mesaje RO-Alert
Fanatik.ro
Cum i-a dat un cap în gură Miron Cozma lui Dănuț Lupu după Jiul Petroșani – Dinamo: “Cineva a vrut să mă taie! A spart ușa și a intrat peste noi în vestiar”
Capital.ro
Soarta lui Călin Georgescu și viitorul României. Dan Puric: Dacă Georgescu era în Polonia sau Ungaria, aveam un destin pe măsură
Playtech.ro
Cum cureți rapid oale și cratițe de grăsime, chiar și în apă rece. Trucuri testate
Adevarul
Țara care solicită anularea tuturor vizelor pentru cetățenii americani, după extinderea interdicției de călătorie impuse de Trump
wowbiz.ro
Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
iamsport.ro
Bölöni a dezvăluit adevăratul motiv pentru care a plecat de la naționala României: ”Sunt numit trădător și om de bani, mă doare”
MediaFlux
Creștere de 31% la pensiile private. Peste 8,4 milioane de români beneficiază de bani mai mulți
stirilekanald.ro
Crimă șocantă de Crăciun! Un bărbat de 36 de ani, ucis într-un scandal cu peste 20 de persoane. Victima a fost lovită în zona capului de 4 persoane, inclusiv un minor de 14 ani, pe care nu îi cunoștea
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend