ROMÂNII AU TALENT. Cel mai TARE moment al serii de VINERI

ROMÂNII AU TALENT. Primul moment al serii de vineri, 25 martie, de la ROMÂNII AU TALENT, a stârnit admirația juriului. Mihaela Rădulescu, Andra, Andi și Florin Călinescu s-au distrat de minune când Emma Niculae și Trupa au adus pe scenă o interpretare plină de energie a piesei "The Final Countdown".
Filip Stan
25 mart. 2016, 19:29
ROMÂNII AU TALENT. Cel mai TARE moment al serii de VINERI

ROMÂNII AU TALENT. Emma are opt ani și este la a doua participare la ROMÂNII AU TALENT. A fost însoțită de sora sa de doar cinci ani, care a ajutat-o să-și completeze momentul. Au dat din plete și au arătat că rock-ul nu are vârstă, că este un gen muzical ce poate capta oamenii oricât de tineri sau bătrâni ar fi.

ROMÂNII AU TALENT. Jurații au fost cu siguranță prinși în vraja lor, căci micuțele și formația de trei băieți care le-a ajutat cu instrumentele au primit patru de DA.

ROMÂNII AU TALENT. „România, anul acesta se poartă rock!”, a strigat Emma de pe scenă. Nu doar drăgălășenia lor a fost apreciată, ci și trilurile, mișcarea scenică și energia fetelor.

DailyBusiness
Daniel Dăianu: Deficitul bugetar ține BNR ostatică. Liberalizarea gazelor din 2026 ar putea destabiliza economia
Spynews
Fiica Alinei Pușcaș va fi operată astăzi. Motivul pentru care Melissa va fi supusă intervenției. Fetița ei va fi anesteziată general
Fanatik.ro
Afecțiunea cu care se confruntă soția lui Florinel Coman. Ioana a dezvăluit totul abia acum
Capital.ro
Obligație pentru asociațiile de proprietari și persoanele fizice. Regulă pentru spațiile verzi din jurul blocurilor. Anunț de la primărie
Playtech.ro
Cât costă să ridici un garaj din cărămidă sau BCA? Costurile complete
Adevarul
Atac din umbră: dronele făcute în garaje ucrainene zguduie Siberia
wowbiz.ro
Simona este doctorița româncă găsită carbonizată în Franța! Propriul fiu ar fi ucis-o, apoi a dispărut. Autoritățile l-au dat în urmărire
Economica.net
Atenție la ofertele de energie electrică pentru clienții casnici
kanald.ro
,,Nu mai rezist, salvați-mă!” Ultimele cuvinte ale lui Octav, românul care a murit în Italia, după ce a rămas blocat sub dărâmăturile turnului medieval Torre dei Conti
iamsport.ro
Fără milă! L-a făcut țăndări pe Edi Iordănescu în direct: ”Zero barat! Mare sculă ești, ai luat cea mai bună echipă din Polonia și ai făcut-o de râs”
MediaFlux
1.281 de lei la pensie. Cine primește și cum se calculează punctele de stabilitate
stirilekanald.ro
ATAC la GRANIȚĂ! România a ridicat avioane de luptă! Breaking news
substantial.ro
Primul complex cu jocuri de cazinou din Emiratele Arabe Unite va avea conexiune rutieră cu Dubai