Previziuni karmice 9 – 15 mai 2016

Vine o săptămână plină de mişcări sufleteşti pentru mai multe zodii. Jupiter ţine doar cu Fecioara.
Alina Costache
08 mai 2016, 08:59
Previziuni karmice 9 - 15 mai 2016

Previziuni karmice 9 – 15 mai 2016: Jupiter iese din retrogradare si isi continua mersul drept favorizand zodia Fecioara, in special pe 10 si 11 mai.

Ezitari in domeniul profesional pentru Berbec si Geaman

Berbecul va avea cateva conditionari contractuale pe care va incerca sa le gestioneze pe ultima suta de metri. Va intra in multe belele care implica pasaje intregi de texte de lege si alte chichite avocatesti, mai ales daca trebuie sa finalizeze un proiect la timp sau are datorii importante pe care trebuie sa le achite. Va reusi sa intre pe linia de plutire abia pe finalul saptamanii.

Din punct de vedere financiar, nu se anunta cine stie ce pierderi. Totul decurge lin si frumos. Cat despre Geaman, acest nativ va avea cateva reticente si incertitudini legate de locul de munca. Nemultumirile profesionale vor creste de la o zi la alta si se pot transforma in orice zi a saptamanii intr-o eruptie vulcanica de nedorit pentru colegi si colaboratori.

Citeste horoscopul saptamanii viitoare pe TeoTrandafir.com

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf s-au împăcat! Impresara a făcut marele anunț
Fanatik.ro
La aproape 4 luni de când a fost cerută în căsătorie de Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez face un anunț neașteptat: ”Măcar atât a făcut și el după zece ani”
Capital.ro
Cod Rutier 2025. Obligație pentru mii de șoferi pe timpul iernii. Legislația impune folosirea lanțurilor antiderapante
Playtech.ro
Dacă numele tău de familie este pe această listă, eşti român 100%. Care este cel mai des întâlnit
Adevarul
România va plăti datoria istorică de 6,8 milioane de dolari pentru importul de bumbac fibră către SUA
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
BREAKING NEWS Un avion s-a prăbușit pe un aeroport din SUA! Nu există supraviețuitori
iamsport.ro
Șocant! Ce a pierdut un român în Donbas în urma războiului din Ucraina: 'Vor intra în posesia Rusiei'
MediaFlux
Schimbări în 2026 pentru românii care stau la bloc. Guvernul a luat decizia care îi va încurca pe proprietari
stirilekanald.ro
Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan
A MURIT: Călin Georgescu e în doliu!. S-a mutat la Cer o stea a demnității românești!