Trafic îngreunat pe DN1. Un utilaj a căzut de pe un trailer

Traficul a fost dat peste cap pe cel mai aglomeratr drum din România, DN1. Un utilaj, care era cărat pe un trailer, a căzut pe o cisternă, între Predeal şi Braşov. Se circulă cu dificultate pe o singură bandă de mers.
Filip Stan
12 iul. 2016, 05:13
Trafic îngreunat pe DN1. Un utilaj a căzut de pe un trailer

Incidentul a avut loc luni noapte, pe DN1 între Braşov şi Predeal. Un buldoexcavator a căzut de pe un trailer, iar camionul a lovit un limitator de înălţime care a căzut pe cabina unei autocisterne ce venea din spate.

În urma incidentului, traficul a fost blocat pe ambele sensuri până marţi dimineaţă când a început să se circule pe un singur sens.

Buldoexcavatorul urmează să fie ridicat în cursul zilei de marţi, iar drumul va fi din nou blocat pe ambele sensuri de mers.

Citeşte şi Tramvai deraiat în Bucureşti. Circulaţia în zona Banu Manta este îngreunată

 

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Mama Mihaelei Rădulescu s-a stins din viață! Vedeta a revenit de urgență în România
Fanatik.ro
Proiectul gigant care putea revoluționa fotbalul românesc. Cum trebuia să arate arena Cotroceni și cine s-a opus
Capital.ro
Doliu în televiziune! Cel mai frumos actor actor s-a stins din viață. Toată lumea l-a văzut în seriale la TV
Playtech.ro
Program bănci de Crăciun Zilele în care vor avea program scurt şi în care vor fi închise
Adevarul
Cine erau tinerii morți în accidentul din Bacău. Urmau să anunțe de Crăciun că vor avea un copil
wowbiz.ro
Primele imagini cu Mihaela Rădulescu, la capela unde este depus sicriul mamei sale. A venit de la Monaco cu o zi înainte de înmormântare, după un zbor cu întârziere | EXCLUSIV
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Ultimul mesaj postat de Mălina, tânăra de 27 de ani care și-a găsit sfârșitul după ce ar fi căzut de la etajul 7 al unui bloc din Oradea. Era jurnalistă și pasionată de fotografie
iamsport.ro
Bölöni l-a numit ”cel mai bun din Europa” pe fotbalistul Generației de Aur: ”Peste Beckenbauer! Era elegant și eficace”
MediaFlux
Vechime la pensie diferită! Românii care vor avea parte de alt calcul
stirilekanald.ro
Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan
DOLIU! A MURIT! PEPE „drum bun printre stele”… vestea a venit ca un trăznet