Marian Godină, despre ordonanţa care dezincriminează abuzul în serviciu. Explicaţie genială a poliţistului

Poliţistul braşovean Marian Godină a reacţionat la ordonanţa guvernului prin care s-au adus modificări Codului Penal şi s-a dezincriminat abuzul în serviciu.
Filip Stan
01 feb. 2017, 15:34
Marian Godină, despre ordonanţa care dezincriminează abuzul în serviciu. Explicaţie genială a poliţistului