Clarvăzătoarea Maria Ghiorghiu, o noua profeţie. „Protestele pot duce la un război civil. Forţe din afară vor veni să pună capăt”

Cunoscuta clarvazatoare Maria Ghiorghiu a avut o noua viziune despre Romania. Femeia care a profetit incendiul de la Colectiv a scris ce se va intampla cu Romania dupa incetarea protestelor si cum se vor termina acestea.
Iulian Tudor
07 feb. 2017, 12:24
Clarvăzătoarea Maria Ghiorghiu, o noua profeţie.

„In aceasta dimineata, cand tocmai ma trezisem, am vazut stand cu ochii închisi un cer de noapte, iar pe Cer, foarte aproape de Pamant, zbura cu aripile intinse larg. O pasare mare (putea fi si un avion) si neagra, cu aripile lungi.

Citeşte şi Clarvăzătoarea Maria Ghiorghiu prezice că România va intra în război: „România, foc!”

As putea-o asemana foarte bine cu un vultur sau cu vreun avion sofisticat. Dragii mei, vulturul zboara in cerc, iar la un moment dat isi scutura aripile, si de sub aripile sale curg alte pasari mai mici, mult mai mici, care cad in jos spre Pamant.

Dragii mei, acest vultur e, daca vreti, precum un cal troian. Pasarile pe care le arunca de pe sub aripile sale flexibile se aseamana cu avioanele mai mici sau cu bombele, cu grenadele aruncate din avioanele de lupta.

Totul se petrecea la noi in Romania, inspre Est! Tot ce se arunca de pe sub aripile acelui vultur, (putea fi si un avion), se imprastiau peste tot inspre Rasarit coborand cat mai aproape de Pamant.

Citeşte şi Carmen Harra, PROFEŢIE CUTREMURĂTOARE, după ieşirea românilor în stradă. „URMEAZĂ O TRAGEDIE…”

Dragii mei, tot ce se intampla acum in Romania, poate duce la un razboi civil, in care alte forte din afara vor veni ca sa-i puna capat. Aceasta este parerea mea!

Iata, dragilor, povestea calului troian. Am adus-o aici deoarece era singura pe Cer. Si-a deschis aripile si au inceput sa bombardeze, sa arunce cu alte obiecte negre, sub forma de aripi negre sau avioane mai mici”, a scris Maria Ghiorghiu pe blogul personal.

 

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Ce este "Sindromul Grinch" și cum se manifestă. Cum au ajuns mulți români să urască Crăciunul
Fanatik.ro
Vladislav Blănuță a plecat de urgență din Ucraina! Ce se întâmplă cu românul acuzat că este pro-rus
Capital.ro
Cine l-a distrus pe Călin Georgescu. Ion Cristoiu: Cea mai bună dovadă că justiția e capturată dar nu de cei despre care spun tefeliștii
Playtech.ro
Pe ce teren se poate construi: intravilan sau extravilan. Diferenţe şi condiţii de construire
Adevarul
Va reuși UE să finanțeze Ucraina cu banii Moscovei? Ce spun eurodeputații români
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Andrei, un ucrainean de 55 de ani, a fost înjunghiat mortal de un moldovean, sub privirile fiicei sale. Totul s-a întâmplat chiar în fața barului unde lucra
iamsport.ro
Șocant! Ce a pierdut un român în Donbas în urma războiului din Ucraina: 'Vor intra în posesia Rusiei'
MediaFlux
În ce zone va ninge de Crăciun și Revelion. Cum va fi vremea de sărbătorile de iarnă
stirilekanald.ro
VIDEO Dezastru pe autostradă! 13 persoane au murit și peste 150 au fost rănite
TRAGEDIE! A MURIT! Florin Piersic: „Dumnezeu sa te aiba in paza”