ROMÂNII AU TALENT, surpriză de proporţii în prima seară de preselecţii. Soţul unei cunoscute vedete, printre participanţi

ROMÂNII AU TALENT 2017. Vineri seara a avut loc prima ediţie "Românii au talent". A fost un spectacol memorabil, plin de aplauze, lacrimi de bucurie, umor de calitate, emoţie, culoare, trăiri intense, graţie şi pasiune. Seara nu a fost lipsită de surprize. Soţul Oanei Ioniţă, cunoscută ca fosta bebeluşa de la "Cronica Cârcotaşilor", şi-a făcut apariţia la prima ediţie a noului sezon "Românii au talent" de la Pro Tv şi a uimit pe toată lumea.
Alina Costache
18 feb. 2017, 09:48
ROMÂNII AU TALENT, surpriză de proporţii în prima seară de preselecţii. Soţul unei cunoscute vedete, printre participanţi

ROMÂNII AU TALENT 2017. Florin Budnaru, soțul bebelușei Oana Ioniță, a urcat vineri seara pe scena de  la „Românii au talent” și a reuşit să ridice sala în picioare. Tenorul a cântat alături de Luca Rubino piesa „Il mare calmo della sera”, iar publicul și juriul au fost impresionați de vocea lui.

Cei doi au adus atmosfera de la San Remo la „Romanii au talent”. Au cucerit publicul cu vocile lor incredibile, care s-au completat perfect, si cu momentul extrem de emotionant pe care l-au creat.

„Pentru mine a fost exact ce mi-a recomandat doctorul. Am auzit un moment in care nu unul, ci doi barbati cu niste voci exceptionale ne-au luat mintile. Sunteti minunati!”, a spus Mihaela.

Luca si Florin au primit 4 DA.

Citeşte şi: ROMÂNII AU TALENT, prima ediţie cu momente tensionante. O concurentă cu o frumuseţe răpitoare, dans pe sârmă

„ROMÂNII AU TALENT”. O femeie de serviciu uluieşte România cu vocea sa şi face senzaţie la cea mai cunoscută emisiune de talente din ţară. Deşi a absolvit conservatorul şi are o voce impresionantă, tânăra de 28 de ani din Cluj nu a fost angajată la operă. Tot ce a găsit de muncă este un post de măturătoare.

Paula Rad este absolventă de Conservator și are 11 ani de canto. Povestea tinerei i-a revoltat pe juraţii emisiunii. Ea este în prezent femeie de serviciu.

Vocea superbă a tinerei i-a emotionat până la lacrimi pe juraţi. „Este cel mai emotionat moment de aici de la Cluj, ce ai putut sa faci cu noi, cu melodia asta, asa se canta melodia asta”, a declarat Andra. 

Concurenta a fost trimisă direct în semifinale de către juriu.

DailyBusiness
Cât a ajuns să coste o franzelă albă după majorarea TVA-ului. Șeful ROMPAN anunță noi scumpiri: ”Prețul pâinii va mai crește. Avem impozite mai mari de plătit”
Spynews
Insula Iubirii. George Jaguarul, dezvăluiri din viața personală. Ispita, vânată de femei înainte să participe la emisiune: "Miere pentru albine"
Bzi.ro
De ce s-a îmbrăcat în alb Mihaela Rădulescu la înmormântarea lui Felix Baumgartner: Care este semnificaţia spirituală ascunsă a acestei culori – GALERIE FOTO
Fanatik.ro
Va fi înmormântat Ion Iliescu cu onoruri militare? Ce se știe despre momentul în care fostul președinte va fi condus pe ultimul drum
Capital.ro
TAXĂ la bancomat. Avertisment pentru cei care retrag bani cash de la ATM. Veți plăti obligatoriu
Playtech.ro
Singurii pensionari care sunt scutiți de CASS, chiar dacă au pensii peste 3000 lei
Adevarul
Salvamar: „Am fluierat după un bărbat care înota departe de mal și a strigat la mine: «Ce fluieri, mă, ești la oi?». Adulții se cred dumnezei“
wowbiz.ro
Anunț oficial! Cât vor fi bursele elevilor în anul școlar 2025-2026. Ministrul Educației a explicat care sunt criteriile de acordare: „Meritul trebuie să fie merit”
Evz.ro
Slăbiciunile lumești ale lui Ion Iliescu. Cea mai tare beție și unica iubire
Prosport.ro
FOTO. „Asta e artă”. Vedeta a renunțat complet la haine de ziua ei
kanald.ro
Cutremur astăzi în România! Ce magnitudine a avut seismul și în ce zonă s-a produs
Cancan.ro
Magdalena Șerban, angajată la o firmă privată! Criminala de la metrou muncește din închisoare
Capital.ro
Ion Iliescu va fi înmormântat cu onoruri militare? Ce spune legea despre înmormântarea unui fost președinte
StirileBZI
Dezastru în sănătate! Schimbările de la 1 august lovesc milioane de români. Cine pierde asigurarea medicală
stirilekanald.ro
Imagini sfâșietoare de la înmormântarea lui Valentin, bărbatul ucis de propriul cumnat. Familia este în șoc: „A continuat să-l lovească chiar și când era deja la pământ” O fetiță de 5 ani a rămas orfană de tată
Ilie Bolojan a vorbit cu primarii despre scăderea cheltuielilor: „Statul român nu mai are capacitatea financiară să susţină în continuare cheltuielile actuale cu administraţia publică”