Oana Roman uită de DIETĂ: Îmi plac foarte mult SARMALELE! De ce nu poate sta departe de „ISPITĂ”

Oana Roman nu se dă în lături de la mâncare. Vedeta a mărturisit care sunt alimentele de la care nu se poate abține și pe care le consumă cu cea mai mare poftă.
Iulian Tudor
13 iun. 2017, 08:04
Oana Roman uită de DIETĂ: Îmi plac foarte mult SARMALELE! De ce nu poate sta departe de

Este adevărat că vedeta a ținut regim pentru a slăbi atunci când a considerat că trebuie, însă nu a vrut să se înfometeze pentru că acest lucru nu i-ar fi adus niciun beneficiu. Să țină o dietă îi va fi din ce în ce mai greu Oanei pentru că vedeta va participa la mai multe evenimente care anunță deschiderea unui lanț de restaurante, potrivit libertatea.ro.

Citeşte şi Oana Roman, reacţie DURĂ la adresa tatălui ei. Gest ŞOCANT făcut de Petre Roman

„Îmi place tot ce e din mare. Și toată vara o să vin și o să mănânc aici, în parc, unde e așa frumos. Acasă nu am gătit niciodată raci sau caracatițe, pentru că nu e locul potrivit. Plus că-ți trebuie și ustensile. În rest, am slăbiciune pentru cireșe și pentru căpșuni și celelalte fructe roșii, dar îmi plac foarte mult și sarmalele făcute de soacră-mea”, a declarat Oana Roman.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Doliu în familia fraților Gavril. Cine este persoana dragă pe care au pierdut-o și ce mesaj a transmis Jean Gavril
Fanatik.ro
Atac nuclear la Nicușor Dan după ce a trimis „Legea Novak” la CCR: „Este anti-român! Sunt siderat!”
Capital.ro
Raportul CSAT din 2024. De ce s-au anulat alegerile? Ce spune despre Călin Georgescu și Rusia
Playtech.ro
Domeniile în care se caută locuri de muncă în Germania. Salariile sunt atractive pentru români
Adevarul
Raportul CSAT despre anularea alegerilor din 2024 ajunge în Parlament. Ce spune despre Rusia și campania lui Călin Georgescu
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Prietenii lui Marco, gest impresionant chiar înainte de înmormântare. Postarea care a îndurerat pe toată lumea
iamsport.ro
Reacție furioasă în emisiunea lui Radu Naum: ”Avem nevoie de un Recorder în fotbalul românesc”
MediaFlux
Ozempic și alte medicamente minune de slăbit ar duce la orbire. Proces colectiv uriaș în SUA
stirilekanald.ro
Un microbuz cu români, implicat într-un accident mortal pe autostrada A4 din Germania
Momente extrem de grele pentru Madalin Voicu. Familia, in centrul unei dureri profunde