Gabriela Cristea, criză de nervi ÎN DIRECT. Ce a scos-o din minţi pe VEDETA TV

Gabriela Cristea a avut parte de un incident care a scos-o din sărite chiar în timpul emisiunii "Te iubesc de nu te vezi!".
Filip Stan
05 iun. 2018, 06:59
Gabriela Cristea, criză de nervi ÎN DIRECT. Ce a scos-o din minţi pe VEDETA TV

Tensiunea a crescut când două dintre concurente s-au luat serios la ceartă. Enervată la culme de comportamentul celor două domnişoare, Gabriela Cristea a intervenit şi le-a pus la punct.

Gabriela Cristea, INVITAT-SURPRIZĂ la prima ediţie „Te iubesc de nu te vezi!” FOTO

Cristina a venit la emisiune pentru a-şi găsi jumătatea, dar apariţiile sale provocatoare au stârnit o mulţime de răutăţi din partea colegelor. De aici până la ceartă nu a mai fost decât un singur pas. Geanina şi Diandra au aruncat cu înjurii fără să le pese de consecinţe.

„Dar, ce, dragă, te-am păruit eu? Dacă eşti tupeistă, normal că mă iau de tine. Nu vreau să mă mai cert cu tine. Nu mă face să las microfonul şi să vin la tine!”, a răbufnit Diandra, extrem de nervoasă.

Gabriela Cristea a intervenit şi le-a pus la punct aşa cum a ştiut mai bine: „Cristina, dacă nu încetezi cu ameninţările, te trimit acasă acum!”.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Mama Mihaelei Rădulescu s-a stins din viață! Vedeta a revenit de urgență în România
Fanatik.ro
Fratele lui Tavi Popescu l-a „trădat” pe fotbalistul de la FCSB! La ce echipă vrea să joace
Capital.ro
Tragedie în lumea filmului. Un cunoscut și îndrăgit actor s-a sinucis la doar 46 de ani
Playtech.ro
Mihaela Rădulescu, sfâşiată de durere la înmormântarea mamei. Marele absent de la tristul eveniment, vedetă nu a avut pe cine...
Adevarul
Fost membru al CSM, derapaj după referendumul anunțat de Nicușor Dan: „E nebunia unui dictatoraş de operetă care şi-a uitat pastilele”
wowbiz.ro
Primele imagini cu Mihaela Rădulescu, la capela unde este depus sicriul mamei sale. A venit de la Monaco cu o zi înainte de înmormântare, după un zbor cu întârziere | EXCLUSIV
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Ultimul mesaj postat de Mălina, tânăra de 27 de ani care și-a găsit sfârșitul după ce ar fi căzut de la etajul 7 al unui bloc din Oradea. Era jurnalistă și pasionată de fotografie
iamsport.ro
Scene neverosimile la Digi Sport! Săpunaru a dat drumul scandărilor în direct: ”M**e, Steaua!”
MediaFlux
Raport teribil al Avocatului Poporului privind pensiile românilor: Se pune în pericol dreptul fundamental la pensie
stirilekanald.ro
Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan
DOLIU! A MURIT! PEPE „drum bun printre stele”… vestea a venit ca un trăznet