Cătălin Botezatu despre injecţiile lui Cristi Borcea: „Atenţie mare, există risc de cancer”

Designerul Cătălin Botezatu a comentat pe marginea injecțiilor pe care Cristi Borcea și le-a făcut la închisoare pentru a arăta cât mai bine.
Alina Costache
13 iul. 2018, 08:00
Cătălin Botezatu despre injecţiile lui Cristi Borcea:

Omul de afaceri Cristi Borcea a fost eliberat din închisoare la începutul acestei luni. După ce acesta a fost eliberat, s-a aflat că în închisoare Cristi Borcea a făcut injecții cu hormoni în închisoare pentru a arăta mai tânăr și pentru a-și îmbunătăți performanțele sexuale. 

La emisiunea Xtra Night Show, de la Antena 1, designerul Cătălin Botezatu a comentat despre injecțiile pe care Cristi Borcea le-a făcut cât a stat după gratii.

„N-am operații estetice, nu am intervenții. Mie mi-e frică de tăieturi, nu am botox și nebunii. Am făcut terapia vampir.  Injecțiile lui Borcea au ucis zeci de bărbați. Sunt bărbați care au exces și atunci nu au nevoie, alții vin cu un plus de testosteron, dar nu știu dacă întinerește foarte mult. Înainte injectate trebuie făcut un control pentru că orice urmă de cancer îl amplifică și riști foarte mult. Știu tineri din România care au făcut complicații”, a declarat Cătălin Botezatu.

DailyBusiness
Sorin Grindeanu: „PNL dă premierul până în 2027. Noi ne ținem de protocol”
Spynews
Gina Chirilă, adevărul dureros despre divorțul de Bogdan Vlădău! Prin ce durere a trecut: "Spartă în bucăți..."
Fanatik.ro
Surpriză totală pentru Mirel Rădoi: patronul de 61 de ani vrea să joace în Cupa României Betano: „E în formă, s-a antrenat toată săptămâna cu noi”. Exclusiv
Capital.ro
Sistemul de pensii din România, sub presiune majoră după 2030. Avertismentul lui Iancu Guda: Aici este provocarea României
Playtech.ro
Când e bine să-ți radiezi autoturismul. Situațiile în care legea te obligă să o faci
Adevarul
Un gigant american cu firme în România concediază 14.000 de angajaţi
wowbiz.ro
Percheziții în lanț după moartea Ștefaniei Szabo! Anchetatorii au ridicat mașina doctoriței, dar și mai multe obiecte găsite în camera de gardă. Solicitarea importantă făcută de familia sa
Economica.net
Alertă în România după o mutare "perversă" a Rusiei
kanald.ro
O tânără de 33 de ani a sfârșit crunt sub loviturile de cuțit ale iubitului. Bărbatul avea ordin de restricție și brățară electronică, dar nimic nu l-a oprit
iamsport.ro
Surpriză! Bölöni a numit ”cel mai inteligent” atacant din istoria României: ”Un om cu un alt caracter, altă viață, deosebit de valoros!”
MediaFlux
Voucherele de vacanță nu sunt dorite de angajați. Condiția care îi nemulțumește pe cei din turism
stirilekanald.ro
Șocant ce au găsit polițiștii lângă trupul neînsuflețit al doctoriței Ștefania Szabo
substantial.ro
Confidențialitate și profesionalism în activitatea unui detectiv Timișoara