Avocata Paula Iacob, transportată la Spitalul Floreasca cu ambulanţa

Paula Iacob a resimţit, miercuri dimineaţă, dureri mari la un picior, aşa că a decis să cheme ambulanţa care a transportat-o la Spitalul "Floreasca", scriu jurnaliştii de la wowbiz.ro.
Filip Stan
13 feb. 2013, 18:32
Avocata Paula Iacob, transportată la Spitalul Floreasca cu ambulanţa

Celebra avocată a fost operată în urmă cu câteva săptămâni la un picior. Paula Iacob a acuzat dureri cumplite şi, pentru că se deplasa cu dificultate şi pentru a nu-şi agrava starea, a decis să sune la Salvare.

„Au fost nişte dureri într-adevăr. Din păcate, dumneaei nu putea să pună piciorul drept în pământ sau pe podeaua maşinii. Deci nu putea fi transportată la spital. Mai demult a suferit o operaţie la acel picior şi în urmă cu puţină vreme a avut o infecţie în urma unei pedichiuri. Sunt probleme care s-au acumulat şi aşa a ajuns la spital. Starea ei de sănătate e în general bună”, a spus un apropiat al avocatei Paula Iacob.

Momentan, avocata rămâne internată la Spitalul de Urgenţă Floreasca, din Bucureşti. „Este internată la Spitalul Floreasca, într-adevăr, însă nu vă pot oferi mai multe detalii”, au declarat surse din managementul unităţii spitaliceşti.

DailyBusiness
Trump mobilizează industria privată pentru a-și consolida superioritatea tehnologică în programele spațiale
Spynews
Ultimele cuvinte ale lui Cătălin Măruță în calitate de prezentator al emisiunii! De abia a putut să vorbească de lacrimi
Fanatik.ro
Cine este comentatorul ce primește o lovitură uriașă, după ce și-a părăsit soția după 34 de ani. S-a însurat cu prietena fiicei sale
Capital.ro
Se schimbă permisul de conducere categoria B. Decizie la nivelul întregii UE. Cum vor funcționa viitoarele permise
Playtech.ro
Cât timp se coace un chec la airfryer. Diferențe importante față de cuptorul clasic
Adevarul
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. Povestea incredibilă a „geniului rău” din spatele lui Cuza, omul care a organizat primul serviciu de spionaj și informații modern românesc
wowbiz.ro
Ultimele cuvinte ale kinetoterapeutului Alin Neacșu. Mesajul din biletul de adio găsit în cabinetul său din Pitești
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Ce s-a întâmplat cu trupul bărbatului găsit mort în curtea spitalului d... Vezi mai mult
iamsport.ro
Bölöni l-a sunat pe Banciu pentru prima dată după controversa cu Dobrin și Balaci! Replica cu care l-a lăsat fără cuvinte: ”Probabil și-a umplut frigiderul”
MediaFlux
Test nuclear secret efectuat de China. SUA acuză camuflarea exploziilor nucleare
stirilekanald.ro
Primele dezvăluiri făcute de criminalul de 13 ani în cazul uciderii lui Mario: „Mă teroriza”
Top 5 sloturi Yggdrasil