Claudia Puican, prima reacție după ce l-a văzut pe Armin Nicoară plângând la televizor, la „Insula de 1 milion”: „Mă iau și emoțiile”

Claudia Puican a reacționat, după ce soțul ei, Armin Nicoară a izbucnit în lacrimi la „Insula de 1 milion”, emisiune difuzată de Kanal D.
Alina Costache
02 apr. 2024, 20:16
Claudia Puican, prima reacție după ce l-a văzut pe Armin Nicoară plângând la televizor, la „Insula de 1 milion”: „Mă iau și emoțiile”
Reacția Claudiei Puican, după ce Armin Nicoară a plâns la televizor

Armin Nicoară și soția sa, Claudia Puican, sunt separați de distanță, saxofonistul fiind în Republica Dominicană, acolo unde participă la emisiunea Insula de 1 milion. În ediția trecută, artistul a aflat că își poate pierde locul din competiție și a izbucnit în plâns în timp ce vorbea despre soția lui.

În ediția din 1 aprilie, Armin Nicoară a pierdut proba decisivă și riscă acum eliminarea din competiție. Acest lucru nu l-a dezamăgit pe artist, care a mărturisit, cu lacrimi în ochi, că vrea să plece acasă, acolo unde este așteptat de Claudia Puican.

Citește și: Armin Nicoară a izbucnit în lacrimi pe „Insula de 1 milion”. Saxofonistul își visează foarte des soția: „O văd supărată, vreau acasă”

Armin a mărturisit că de câteva zile își visează soția, iar în visele respective este extrem de supărată. De aceea, saxofonistul a declarat în fața tutror că, după părerea lui, parcursul său în competiție se încheie aici.

„Mă iau și emoțiile. Am pot spune că dorința mea, într-adevăr, este să ajung mai repede acasă. Cred că drumul meu a ajuns la final. De două seri îmi visez soția. Îmi visez soția foarte suparată și cred că am ajuns la capăt și drumul meu trebuie să se încheie aici”, a mărturisit Armin Nicoară, cu ochii în lacrimi.

Imaginile cu Armin plângând nu au lăsat-o indiferentă pe Claudia Puican. Cântăreața a republicat  filmarea cu momentul difuzat la TV pe pagina sa de Instagram, acolo unde a ținut să le transmită un mesaj fanilor ei.

Citește și: Armin Nicoară a răbufnit la Insula de 1 milion: „Vă promitem că va fi mare război”. Ce l-a scos din minți pe artist

Cântăreața a mărturisit că visele lui Armin au fost asemănătoare cu realitatea căci ea a fost destul de supărată în ultimul timp.

„Chiar am fost supărată!”, a scris Claudia Puican, pe Instagram.

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Vremea se va schimba radical în România! Europa, lovită de un val neobișnuit de aer rece
Fanatik.ro
Marius Mitran, poveste fabuloasă cu MM Stoica! Ziaristul a făcut autostop pentru a ajunge la meci, apoi a avut parte de o surpriză: „Am albit! Era coadă la ‘ia-mă, nene’”
Capital.ro
Vârstnicii care primesc 2.783 de lei pensie. Câți pensionari are România în total. Date oficiale CNPP
Playtech.ro
Cum să îți construiești o casă cu bani mai puțini în 2026. Greșelile care îți pot dubla costurile fără să îți dai seama
Adevarul
Avertisment dur al șefului ROMARM. România nu trebuie să rămână doar „atelier de asamblare” a dronelor
wowbiz.ro
Apar detalii neașteptate în crima din Bihor. Avocatul familiei fetei ucise vorbește despre posibila implicare a altor persoane: „Nu o să spun cu nume și prenume”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Cum ar fi supraviețuit micuțul Alexandru în pădure timp de două zile! Un fost vânător a venit cu explicații
iamsport.ro
Fostul jucător din Ștefan cel Mare a spus că ”adevărata” Dinamo nu e echipa din SuperLiga: ”Când jucam acolo, nici nu îmi venea să cred”
MediaFlux
Alexandra Căpitănescu, în topul preferințelor pentru Eurovision! Fanii cred că România are șanse reale să câștige concursul
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi