Cât costă un șezlong pe Coasta de Azur. Cristina Șișcanu a dezvăluit prețurile: „Comparând cu Mamaia, e chiar rezonabil”

Cât costă un șezlong pe Coasta de Azur. Cristina Șișcanu, Mădălin Ionescu și doi dintre copii au plecat câteva zile în vacanță, în sudul Franței. Vedeta și-a obișnuit fanii să le împărtășească multe lucruri din viața ei, iar recent le-a povestit despre prețurile de acolo.
Alina Costache
01 iul. 2024, 09:21
Cât costă un șezlong pe Coasta de Azur. Cristina Șișcanu a dezvăluit prețurile:
Cât costă un șezlong pe Coasta de Azur

Cât costă un șezlong pe Coasta de Azur. Cristina Șișcanu a povestit pe rețelele sociale că urmează să plece în Italia, acolo unde va sta câteva zile. Până atunci însă, se bucură de locurile din sudul Franței.

Citește și: Cât cheltuiesc Cristina Șișcanu și Mădălin Ionescu în vacanțe: „Investim fără regret. Am fi putut să luăm apartamente, case…”

Cât costă un șezlong pe Coasta de Azur

Vom pleca în Italia, două zile vom sta într-un loc unde nu avem mare, dar este într-o zonă foarte frumoasă în Italia, celebră și apoi ne mutăm la mare în Italia. Acolo este cald și cu plajă multă, de aceea nu ne-am grăbit să mergem.

Voiam să vă mai spun un lucru despre prețurile șezlongurilor pe Coasta de Azur. Prețurile sunt cuprinse între 30 și ceva de euro și 50 și ceva de euro. Asta vorbim despre plajele normale să zic așa, frumos amenajate. Plaje cochete, frumos amenajate, care au un anumit design.”, a spus Cristina Șișcanu.

Vedeta a adus în discuție și plajele de la Cannes din fața unor hoteluri celebre, care pot ajunge la câteva sute de euro. Însă, prețurile șezlongurilor de pe Coasta de Azur nu i se par exagerate, comparând cu prețurile întâlnite în țara noastră, în Mamaia.

Nu vorbesc de plajele de la Cannes, acelea din fața hotelurilor celebre scumpe și așa mai departe sau alte plaje unde un șezlong probabil e câteva sute de euro pe zi.

Dar pe celelalte plaje frumoase și cochete de pe Coasta de Azur cam astea sunt prețurile. 30 și ceva de euro, 50 și ceva de euro. Probabil sunt și la sute de euro. Dar aici în zonă cam astea sunt prețurile. Niște prețuri rezonabile având în vedere că suntem pe Coasta de Azur și chiar comparând cu șezlongurile din Mamaia, de pe plajele din Mamaia”, a mai spus Cristina Șișcanu.

DailyBusiness
VIDEO ALERTĂ pe Aeroportul Băneasa. Un avion de mic dimensiuni a ieșit de pe pista de aterizare. Traficul aerian a fost blocat
Spynews
Fiica Alinei Pușcaș va fi operată astăzi. Motivul pentru care Melissa va fi supusă intervenției. Fetița ei va fi anesteziată general
Fanatik.ro
Afacerea de top prin care Dan Șucu a dat cea mai tare lovitură într-un domeniu de mare succes în România. A vândut pe bandă rulantă
Capital.ro
Ce făcea Ion Iliescu la 45 de ani. Ceaușescu n-a văzut cu ochi buni pornirile sale: Nu mai văzuse nimeni așa ceva!
Playtech.ro
Ce pensie are un român cu 40 de ani de vechime și salariu de 5.000 lei brut. Simulare de calcul
Adevarul
Reducerea trupelor americane în România aprinde spiritele pe Reddit: „Ca și cum România nici nu contează”
wowbiz.ro
Percheziții în lanț după moartea Ștefaniei Szabo! Anchetatorii au ridicat mașina doctoriței, dar și mai multe obiecte găsite în camera de gardă. Solicitarea importantă făcută de familia sa
Economica.net
Alertă în România după o mutare "perversă" a Rusiei
kanald.ro
„Mi-e greu să cred că nu și-ar fi dorit să se mai trezească a doua zi”. Asta a fost ULTIMA DORINȚĂ a Ștefaniei Szabo! A apelat la un coleg cu doar câteva ore înainte să moară... mesajele au ieșit la suprafață!
iamsport.ro
Salarii de 3.000 de lei pe lună la echipa din SuperLiga. Antrenorul a răbufnit: ”Nu îți vine niciun jucător de calitate pe banii ăștia!”
MediaFlux
Prognoza meteo 2 noiembrie. ANM anunță temperaturi complet neașteptate pentru această perioadă a anului
stirilekanald.ro
O nouă EXPLOZIE a avut loc cu câteva momente în urmă, din cauza acumulării de gaze
substantial.ro
Primul complex cu jocuri de cazinou din Emiratele Arabe Unite va avea conexiune rutieră cu Dubai