Tzancă Uraganu și-a luat măsuri de siguranță după ce i-a fost spartă casa: „Nu există bani, nu am bani în casă”

În urmă cu un an, Tzancă Uraganu a fost jefuit de spărgătorii de case. Hoții au plecat din vila manelistului cu suma de 6.000 de euro și ceas de aur alb.
Alina Costache
20 aug. 2024, 20:04
Tzancă Uraganu și-a luat măsuri de siguranță după ce i-a fost spartă casa: „Nu există bani, nu am bani în casă”
Ce a făcut Tzancă Uraganu după ce a fost jefuit

Tzancă Uraganu și-a luat măsuri de siguranță, după ce casa lui a devenit ținta hoților. Locuința cântărețului de manele a fost prădată de răufăcători în urmă cu un an. Se pare că popularitatea și succesul manelistului au venit la pachet cu unele dezavantaje.

Artistul este foarte activ pe rețelele de socializare, acolo unde își afișează fără perdea stilul de viață opulent. Se prezintă mereu cu mulți bani și cu obiecte scumpe la care oamenii de rând nici nu visează.

Citește și: Jador, surprins în ipostaze romantice cu Oana Ciocan, la mai bine de o lună de la despărțire: „O singură iubire îți va arde inima pentru totdeauna”

Succesul și situația lui financiară au atras, însă, atenția cui nu trebuie. În urmă cu un an, casa artistului a fost „atacată” de hoți, iar aceștia nu au plecat cu mâna goală.

Acum, Tzancă Uraganu le-a transmis celor cu gânduri necurate să nu se obosească să îi facă vizite neașteptate, pentru că nu ține sume mari în casă și doar el are acces la banii pe care îi câștigă.

„Știți că mi-a mai fost spartă casa. Vreau să spun spărgătorilor de case să își vadă de treaba lor cu spartul caselor. Cel puțin, ce îmi aparține mie. Ăsta este singurul seif care există în casa asta. Nu există bani, nu am bani în casă”, a spus artistul în online.

Citește și: Theo Rose, despre problemele de sănătate care au făcut-o să se oprească din a mai cânta. ”Nu mai puteam să vorbesc”

Manelistul nu aremulți bani în casă, așa că hoții ar trebui să nu se aștepte să dea lovitura jefuindu-l. Tzancă Uraganu a dezvăluit că toate resursele sale financiare se află într-un loc sigur.

„Ca fiecare om care are în casa lui 3.000, 5.000, 200 de milioane, 10 000 de euro. Astea sunt sumele pe care le țin. La mine totul se învârte aici, pe card. Nu știu cum arată foarte muți bani cash”, a mai spus Tzancă Uraganu.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Doliu în familia fraților Gavril. Cine este persoana dragă pe care au pierdut-o și ce mesaj a transmis Jean Gavril
Fanatik.ro
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui Cornel Dinu! Anunțul făcut de un apropiat: „Îl simți din voce. Nu este ușor”
Capital.ro
Raportul CSAT din 2024. De ce s-au anulat alegerile? Ce spune despre Călin Georgescu și Rusia
Playtech.ro
La ce foloseşte gaura din mânerul tigăilor: nu este pentru agăţat sau curăţat
Adevarul
Cum poate exploata Ucraina vulnerabilitățile sistemului de apărare al Rusiei. Mutarea ce poate da o lovitură devastatoare capacităților Moscovei
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Prietenii lui Marco, gest impresionant chiar înainte de înmormântare. Postarea care a îndurerat pe toată lumea
iamsport.ro
Tamaș a intrat prin video la emisiune și a lăsat mască pe toată lumea: ”Băi, nebunule, suntem în direct! Nu ești sănătos la cap, oprește-te”
MediaFlux
Armistiţiu de Crăciun, propus de Ucraina. Condiția ridicată de Kremlin
stirilekanald.ro
Un microbuz cu români, implicat într-un accident mortal pe autostrada A4 din Germania
Momente extrem de grele pentru Madalin Voicu. Familia, in centrul unei dureri profunde