Ema Uta, prima reacție după ce a fost surprinsă cu alt bărbat. Îl face praf pe Alex Bodi: „Se dorește să mi se facă rău în continuare”

Ema Uta și Alex Bodi au trăit o controversată poveste de dragoste, cu multe despărțiri și împăcări. Bineînțeles, nu au lipsit scandalurile, în care și-au adresat cuvinte grele. Se pare că de această dată, separarea este una definitivă, în ciuda faptului că afaceristul a tot încercat să o împace, prin diverse gesturi.
Alina Costache
16 sept. 2024, 22:47
Ema Uta, prima reacție după ce a fost surprinsă cu alt bărbat. Îl face praf pe Alex Bodi:
Ema Uta îl desființează pe Alex Bodi

Ema Uta nu s-a mai expus foarte mult de când s-a despărțit de fostul soț al Biancăi Drăgușanu. Se pare că blondina vrea să ia totul de zero și recent, a fost surprinsă în compania unui bărbat miserios. Chiar dacă nu a pomenit absolut deloc despre el, make-up artista a avut o primă reacție în tot scandalul de până acum cu fostul ei iubit.

Ema Uta îl desființează pe Alex Bodi

Observ că se dorește să mi se facă rău în continuare pentru că am îndrăznit să îmi văd de viața mea și să nu mă întorc. (…) Nu este în regulă să închid ochii la un „joc de culise’ menit să încerce să distrugă ce am realizat singură, să îmi afecteze meseria și ușor, ușor să „influențeze’ negativ imaginea mea care până acum trei ani era lipsită de dramă, lipsită de cuvinte precum „contre, manevră, băutură, fosta/ fostul, milionarul, droguri’ (mi se pare absurd și jenant să menționez acest lucru, dar sunt nevoită să o fac din cauza circumtanțelor. Nu am consumat droguri niciodată și o pot demonstra oricând, la orice oră în timp real / live la orice clinică)”, a scris Ema Uta pe Instagram.

Citește și: După ce a denigrat-o public și a acuzat-o de infidelitate, Alex Bodi o vrea înapoi pe Ema Uta. „Va trebui să-i recâștig demnitatea. Îmi pare rău că s-a ajuns aici”

Vedeta a mai precizat că nu mai există cale de împăcare între ei și că poate să își găsească oricând pe cineva și să iasă cu oricine își dorește, relația ei fiind încheiată de mai bine de trei luni.

Dacă intenționez să cunosc pe cineva (pentru că am tot dreptul să fac asta, nu mai sunt într-o relație de trei luni) se apelează la diverse presiuni precum vorba bună sau nu + tactici pentru a părea că eu, de fapt, mă „folosesc’ de x pentru a crea o gelozie cuiva.

Dacă eu ies și cunosc pe cineva, nu am voie? E interzis? Este perfect normal. Când „împachetezi’ situația și o prezinți eronat, prin folosirea unor cuvinte cheie în articole sau postări în social media cu scopul de a pune la îndoială moralitatea mea și de a mă denigra, atât pe mine, cât și pe cine e lângă mine”, a adăugat vedeta.

DailyBusiness
Lavrov acuză declarații „inexacte” ale lui Rubio și cere clarificări privind rolul SUA în soluționarea conflictului din Ucraina
Spynews
Ce mesaj a lăsat Mihaela, românca din Italia care și-a ucis fiica și apoi s-a sinucis. Dezvăluirile făcute de fratele femeii
Fanatik.ro
Tragedie fără margini după cutremurele devastatoare din Venezuela. Soția unui fotbalist a murit în timp ce-și salva fiica de un an
Capital.ro
Elena Udrea face dezvăluiri despre Siegfried Mureșan. Fostul ministru: „Nu mă dezic de cei pe care i-am promovat”
Playtech.ro
Prognoza meteo pentru iulie 2026 aduce surprize. Cum va fi vremea în luna lui Cuptor
Adevarul
Moscova, transformată în „fortăreață”. Cum își protejează Kremlinul elita cu sisteme S-500 și Pantsir
wowbiz.ro
„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS Avion făcut bucăți, după ce a lovit cel mai înalt zgârie-nori din Beijing! Câte persoane erau la bord
iamsport.ro
Prunea s-a întâlnit cu Budescu la mare și a fost năucit: ”Abia vorbea”
MediaFlux
EXCLUSIV VIDEO Scandal în Sectorul 1 privind salubrizarea: Angajați Romprest, blocați într-un autobuz și presați să semneze cu Blue Planet, noul operator
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?