Bianca Drăgușanu și Gabi Bădălău, primele declarații după scandalul cu poliția: „Nu există agresiuni sau cioburi. A fost o ceartă, șoferul era în casă și a sunat la 112”

Un scandal de proporții a avut loc, miercuri seara, între Bianca Drăgușanu și Gabi Bădălău, la care a intervenit poliția, după ce a fost făcută o sesizare la 112. Nu este o surpriză că cei doi au o relație destul de controversată, s-au despărțit și împăcat de multe ori, însă, acum lucrurile par să fie mult mai grave.
Alina Costache
21 nov. 2024, 16:58
Bianca Drăgușanu și Gabi Bădălău, primele declarații după scandalul cu poliția:
Scandal monstru între Bianca Drăgușanu și Gabi Bădălău

Bianca Drăgușanu și Gabi Bădălău au ajuns să se certe atât de tare, încât șoferul afaceristului a sunat la 112. Când oamenii legii au ajuns la domiciliul afaceristului, nici vedeta, niciunul dintre ei nu a dorit să depună plângere.

Citește și: Cum o alintă Gabi Bădălău pe Bianca Drăgușanu. Vedeta l-a dat de gol în fața tuturor

Scandal monstru între Bianca Drăgușanu și Gabi Bădălău

Fosta prezentatoare a scris un mesaj pe rețelele sociale, în care a clarificat toată situația: „Pentru a lămuri toată agitația din presa de azi vă spun doar atât: se exagerează incredibil datorită declarațiilor unui șofer care nici măcar nu a văzut, doar a auzit o ceartă. Nu există agresiuni sau cioburi sau alte lucruri de genul ăsta. Vă rog nu mai exagerați lucrurile„.

La câteva ore după ce poliția a fost la domiciliul lui, Gabi Bădălău spune că un prieten de-al lui a sunat la 112, într-un exces de zel, în timp ce el și Bianca Drăgușanu aveau o discuție mai aprinsă.

A fost o discuție, nu a fost niciun conflict, a fost doar o discuție mai aprinsă. Prietenul meu cu care eram în momentul ăla, într-un exces de zel a sunat la 112. Atât timp cât a fost făcut apel, oamenii au venit, nu a fost nicio agresiune, nu a fost nicio plângere nu există niciun lucru de această natură. A fost vorba despre o sesizare și atât, nu s-a întâmplat nimic”, a spus Gabi Bădălău, pentru SpyNews.ro.

La rândul ei, vedeta a declarat că „a fost o ceartă ca alte certuri, șoferul era în casă. Din exces de zel a sunt la 112. (…) Nu a fost vorba de nicio violență„.

DailyBusiness
Câți bani a câștigat Cristela în 2024. Cu ce afaceri se ocupă soția lui Călin Georgescu
Spynews
Teorie halucinantă. Supraviețuitorul din avionul prăbușit nu era de fapt în avion?
Bzi.ro
Andreea Esca și-a făcut talentul la ziua Loredanei Groza! A luat microfonul în mână și a făcut senzație
Fanatik.ro
Fructul bogat în potasiu și minerale care ajută la scăderea tensiunii. Se găsește în toate magazinele din România la un preț mic, dar puțini români știu ce beneficii are
Capital.ro
Anunț urgent despre Traian Băsescu din spital. Verdictul medicilor, după operația pe inimă
Playtech.ro
Mașina neagră apărută pe străzile de la noi i-a nedumerit pe români. Ce este, de fapt, misteriosul autoturism
DailyBusiness
Bacalaureat 2025: A început proba la Limba română pentru peste 100.000 de elevi
Adevarul
Cine și în ce condiții va primi tichete pentru plata energiei după 1 iulie. A apărut proiectul de act normativ
wowbiz.ro
Imaginile care îți frâng inima: fetița Teodorei, surprinsă pentru prima dată după tragedie. Cum a reacționat când și-a revăzut prietenii
Spynews
Dinu Maxer contrazice zvonurile că și-a schimbat religia pentru Magdalena Chihaia! Ce decizie au luat înainte de nuntă
Spynews
Alex Bodi, prima reacție după ce s-a zvonit că a fost atacat de Gabi Tamaș, prietenul lui Dan Alexa: ”V-au bătut alții femeile”
Evz.ro
Cum găsești cazare la cel mai bun preț. Greșeala pe care o fac mulți
Ego.ro
Ion Iliescu NU a purtat niciodată verighetă! Secretele căsniciei cu Nina Iliescu FOTO
Prosport.ro
Ion Țiriac dă România peste cap și trage metroul până la Otopeni: „În 6 luni, cu niște mititei, chinezi”
kanald.ro
Încă o tragedie aviatică în India, după prăbușirea avionului Air India. Toate persoanele aflate la bord au murit
Cancan.ro
Amanta lui Ciprian Pian rupe tăcerea! De ce i-ar fi făcut plângere, de fapt
Playsport.ro
Pericol ascuns în bucătărie: acest aparat provoacă cele mai multe incendii vara. Nu-l lăsa în priză
Capital.ro
Te vom iubi mereu! Cea mai mare actriță s-a stins. Numele său a fost pe buzele tuturor românilor
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
FOTO. Serena Williams, imagini incendiare în costum de baie, după ce a slăbit enorm
stirilekanald.ro
Trei eleve au înconjurat un pensionar și l-au bătut crunt în plină stradă. Medicii nu l-au mai putut salva
Horoscop Mihai Voropchievici. Vine o perioadă fantastică pentru 4 zodii
MediaFlux
S-a terminat cu tradiționalul „3 mese pe zi”. Mihaela Bilic explică noua tendință alimentară
Shtiu.ro
CE ASCUNDE ultima CIFRA a CNP-ului? Dacă ai 3 sau 8 însemană că...
Puterea.ro
Cum se bea civilizat într-o lume isterică: poemul spirtului superior, al beției ca formă de protest și al sobrietății jenante