Gabriela Cristea, mămică pentru a treia oară? Imaginea care a pus pe jar internetul: „Mâna aia pe burtică pare că transmite ceva” FOTO

Gabriela Cristea a anunțat că se retrage din postura de prezentatoare a emisiunii „Mireasa – Capriciile Iubirii” de la Antena Stars, decizie care i-a surprins pe fanii săi.
Irina Dumitrescu
19 ian. 2025, 09:40
Gabriela Cristea, mămică pentru a treia oară? Imaginea care a pus pe jar internetul: „Mâna aia pe burtică pare că transmite ceva” FOTO

Celebra moderatoare Gabriela Cristea a explicat că simțea nevoia unei pauze și că a venit momentul să se dedice mai mult vieții de familie, renunțând astfel la rolul pe care l-a avut timp de mai mulți ani. În locul ei, ștafeta a fost preluată de Raluca Preda, o jurnalistă cu experiență în cadrul proiectului, care va continua să modereze emisiunea.

Gabriela Cristea a plecat de la Antena Stars

Gabriela Cristea a declarat că această decizie a fost luată după o perioadă în care a simțit că trebuie să acorde mai multă atenție familiei sale și să se distanțeze temporar de activitățile din televiziune. Deși motivele invocate de vedetă păreau clare, fanii au continuat să speculeze despre adevăratele cauze ale plecării sale de la Antena Stars.

Mai mulți s-au întrebat dacă ar exista un alt motiv, iar o fotografie postată de soția lui Tavi Clonda, cu care are doi copii, pe rețelele sociale a stârnit controverse și i-a lăsat pe mulți cu semne de întrebare. În imaginea respectivă, Gabriela Cristea apare într-o ipostază care a generat tot felul de interpretări din partea urmăritorilor săi. Reacțiile nu au întârziat să apară, iar discuțiile au devenit aprinse.

Citeste si Teo Trandafir a răbufnit după ce Gabriela Cristea și-a dat demisia de la Antena Stars. Vedeta nu s-a mai putut abține

Utilizatorii de pe Facebook au sugerat că vedeta ar putea fi însărcinată, bazându-se pe detaliile din imaginea postată. Această ipoteză a fost susținută de unele comentarii, care au interpretat modul în care vedeta a apărut în poză ca un indiciu că ar putea aștepta un copil. Gabriela nu a confirmat sau infirmat aceste speculații.

„Numai mie mi se pare ciudată “retragerea“ asta a Gabrielei? Ceva pare dubios cu ea, uitați-vă și la coafura ei, e foarte dezordonată și nearanjată, si la față pare destul de “umflată“ parcă, poate e bolnavă sau ceva, eu nu cred motivele invocate de ea”, a comentat cineva în dreptul imaginii.

Altcineva a spus că: „Pregnant (n.r însărcinată) deși e cam riscant…sau eu mai bănuiesc că se va opera de micșorare de stomac”.

Cineva i-a răspuns: „E și asta o variantă”, dar și că „A zis că de operație îi este frică și are ceva probleme cu tensiunea (…)”.

O altă persoană a subliniat: „Mâna aia pe burtică pare că transmite ceva”.

„Probabil să fie puțin însărcinată”, a fost alt comentariu.

Vezi si Gabriela Cristea, făcută praf de internauți din cauza prețurilor exagerate pe care le au dulciurile din cofetăria ei: „Ne piere pofta de dulce”

DailyBusiness
Serialul care a cucerit Netflix-ul. A urcat pe primul loc în topurile lunii august
Spynews
Hidrologii anunță prăpăd în mai multe zone din România! A fost emis cod portocaliu de inundații. Unde vor lovi puhoaiele
Bzi.ro
Cum arată părinții lui Andrei Lemnaru de la Insula Iubirii 2025. Imaginea care a devenit virală
Fanatik.ro
Ghețarii arctici, în declin din cauza încălzirii globale. De ce se topesc într-un ritm alarmant
Capital.ro
Buletin cu sau fără cip. Decizia MAI pentru românii cu carte de identitate nouă: Nu poți călători cu aceasta!
Playtech.ro
Temperaturile scad până la 0 grade. Zonele afectate brusc de frig în următoarele ore
Adevarul
Un nou scandal homosexual zguduie Biserica Ortodoxă Română. Desfrâu și mesaje halucinante între un preot și un tânăr
wowbiz.ro
El e băiatul de 13 ani mort după ce a mâncat tăieței! S-a prăbușit brusc, imediat după ce i-a consumat. Autoritățile sunt în alertă! Toate detaliile
Evz.ro
O viață scurtă, o voce eternă. Drama artistului care a făcut lumea să plângă și să viseze
Prosport.ro
FOTO. Femeia care ia bani pentru pozele cu ea și pentru a ieși la întâlniri cu bărbați
kanald.ro
Doliu în diplomația română! Ambasadorul Ioan Donca a murit la 85 de ani
Cancan.ro
Complicele lui Emil Gânj a fost PRINS! Ireal unde l-au găsit polițiștii din România pe Ilie Sălăgean
iamsport.ro
Florin Bratu l-a lovit pe Costin Ștucan: ”Mi-a dat o palmă! «Auzi, bă, de ce ai scris de mine?»”
MediaFlux
Se dă pensie 1.281 de lei pe lună pentru pensionarii care nu au lucrat vreodată! Ce este indemnizație socială pentru pensionari, fosta pensie socială minimă garantată
stirilekanald.ro
A fost prins în Germania. Emil Gânj a dat peste cap planurile polițiștilor
Durere, reumatism, vene varicoase și artrită: remedii naturale și cum să le folosești corect