Georgiana Lobonț, imagini spectaculoase din noua casă. Artista are un living imens, pe care l-a mobilat cu mult bun gust

Georgiana Lobonț este una dintre cele mai populare cântărețe din România și se bucură de o comunitate numeroasă pe rețelele sociale, pe care o ține la curent cu tot ce se întâmplă în viața ei.
Alina Costache
06 nov. 2025, 17:09
Georgiana Lobonț, imagini spectaculoase din noua casă. Artista are un living imens, pe care l-a mobilat cu mult bun gust

Georgiana Lobonț și-a terminat de amenajat noua casă și s-a filmat, arătându-le fanilor cât de mulțumită este cum a ieșit. Artista are o casă superbă în Cluj, cu un living imens. Aceasta a ales ca totul să fie alb cu bej, culori calde și relaxante.

Cântăreața a ales să pună o masă superbă, cu scaune bej cu auriu. Mai mult, aceasta a explicat că și-a dorit mult ca nuanța scaunelor să semene cu cea a draperiilor.

Citește și: Georgiana Lobonț a dat vestea cea mare: „Răspunsul este DA”. Fanii au felicitat-o imediat

Georgiana Lobonț și-a dat jos fațetele dentare

Georgiana Lobonț a dezvăluit în mediul online că a suferit trei implanturi dentare după ce i-au fost date jos fațetele. Cântăreața de muzică populară le-a arătat fanilor cum arată cu dinții șlefuiți, însă este încântată că în curând va avea din nou o dantură perfectă. Medicii din Turcia au ales să îi pună coroane temporare, pe care le vor schimba cu dinți permanenți după 4 luni.

Am vrut să fac story-ul ăsta ca să vă arăt că sunt bine și să vă spun că sunt și eu mirată că nu sunt încă învinețită, așa, foarte puțin umflată, dar cred că mi se pare mie că sunt umflată că n-am dinți, îi am șlefuiți. Abia aștept să văd rezultatul, mi-am ales modelul, mi-am ales culoarea.

Astăzi o să îmi pună coroanele temporare, iar marți îmi pune alte coroane până când mă voi întoarce peste 4 luni după ce se vor trata cele 3 implanturi și apoi o să îmi pună dinții permanenți, care, dacă ai o igienă corectă, îi poți avea toată viața”, le-a povestit artista urmăritorilor ei de pe Instagram.

Medicii stomatologi au ales să îi pună artistei o dantură provizorie ca să poată mânca pe timpul șederii sale în Turcia. Ulterior, îi vor monta o dantură din zirconiu pe care o va ține timp de patru luni. După această perioadă, Georgiana Lobonț va reveni la control, moment în care i se va monta și dinții permanenții. „Chiar o să am dinți faini în sfârșit. Nu o să mai fie mari”, a mai spus cântăreața pe rețelele sociale.

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
"Regele TikTok-ului", dezbrăcat în plină stradă! Alin Borcan a purtat doar o pereche de bikini
Fanatik.ro
Se termină era pro-rusă a Ungariei? Peter Magyar face primii pași spre distanțarea de Kremlin, după ultimele atacuri asupra Ucrainei. „Lucrurile merg în direcția pozitivă”
Capital.ro
Călin Georgescu anunță alegeri anticipate. Vrea turul doi înapoi: Să facem alegeri mâine!
Playtech.ro
Cum verifici dacă ai bani nerevendicați de la stat. Sumele pe care mulți români uită să le ceară
Adevarul
Pensie record: o femeie care a lucrat 61 de ani primește 9.700 euro pe lună
wowbiz.ro
Apar detalii neașteptate în crima din Bihor. Avocatul familiei fetei ucise vorbește despre posibila implicare a altor persoane: „Nu o să spun cu nume și prenume”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
S-a stins din viață Marin Andrei, fostul portar care a scris istorie pentru Steaua, Dinamo și Rapid!
iamsport.ro
Antrenorul-teroare din Superliga. Golgheterul l-a sunat pe patron: ”Mi-e frică. Decât să scap singur cu portarul, mai bine nu mai joc”
MediaFlux
Răsturnare de situație după demiterea Guvernului Bolojan. Sondaj CURS cu partidele preferate de români
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi