ACCIDENT TERIBIL în Otopeni: Două persoane, rănite după ce patru maşini s-au tamponat VIDEO

Două persoane au fost rănite în urma unui accident rutier care a avut loc pe Podul Otopeni şi în care au fost implicate patru autovehicule, a declarat, joi, purtătorul de cuvânt al Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă (ISU) Ilfov, Simion Petruş.
Iulian Tudor
12 sept. 2013, 09:16
ACCIDENT TERIBIL în Otopeni: Două persoane, rănite după ce patru maşini s-au tamponat VIDEO

În cele patru maşini se aflau cinci persoane, două dintre acesta fiind rănite şi transportate la spital, potrivit Mediafax.

„Două femei au fost transportate la spital. Una dintre victime are mai multe contuzii şi a fost dusă la Spitalul Elias din Capitală, iar cealaltă are un traumatism la membrul inferior şi a fost transportată la Spitalul Floreasca. Cele două victime sunt conştiente”, a declarat Bogdan Opriţa, coordonator SMURD.

Purtătorul de cuvânt al ISU Ilfov a precizat că la faţa locului s-a intervenit cu o autospecială pentru descarcerare şi cu trei echipaje SMURD.

DailyBusiness
Guvernul va declara situație de criză pe piața carburanților și urmează să adopte măsuri pentru protejarea economiei și populației
Spynews
Alertă medicală în România! Trei copii sunt suspecți de malarie după ce au călătorit în Africa
Fanatik.ro
Jandarm, condamnat cu suspendare pentru că a bătut un bărbat până i-a rupt splina. Din 9 polițiști prezenți, nimeni nu a văzut nimic
Capital.ro
A murit actrița din Superman. A fost una dintre cele mai mari și iubite actrițe. Ultima ei dorință
Playtech.ro
Ce riști dacă lucrezi ca PFA, dar ești tratat ca angajat. Situațiile care te pot costa bani
Adevarul
Fost agent CIA: „Vom înțelege răspunsul Iranului după doliul de 40 de zile de la martiriul lui Khamenei”
wowbiz.ro
Elena Gheorghe a anunțat despărțirea în lacrimi! Artista trece prin momente dificile: „Astăzi ne luăm rămas-bun”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Daniela Ciucă, o asistentă din Vaslui, s-a stins din viață la scurt timp după ce a ieșit din tura de noapte
iamsport.ro
MM Stoica l-a amenințat pe Gigi Becali că pleacă de la FCSB dacă îl transferă pe jucătorul care a făcut videochat cu un alt bărbat: ”Râde lumea de noi!”
MediaFlux
Motivul ascuns al lui Donald Trump. Secretul din spatele războiului din Iran
stirilekanald.ro
(P) Rolul farmacistului în consilierea pacientului cu probleme ale părului
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj