A jucat fotbal dezbrăcat şi a fost arestat

Un suporter în vârstă de 25 de ani a fost arestat după ce a fost suprins jucându-se cu mingea, dezbrăcat, în incinta stadionului echipei Borussia Dortmund, informează thesun.co.uk.
Alina Costache
23 dec. 2015, 20:14
A jucat fotbal dezbrăcat şi a fost arestat

După ce s-a îmbrăcat, tânărul a spus că era visul lui să joace pe acel teren.

O reprezentantă a poliţiei locale a explicat şi de ce fanul era dezbrăcat: „Ne-a spus că s-a încins jucându-se”.

Suporterul a primit interdicţie de acces în arenă.