Accident cu cinci maşini, în Sibiu: o tânără a proiectat o maşină din sens opus într-un stâlp şi în alte trei autoturisme parcate

O femeie în vârstă de 32 de ani a fost rănită, luni dimineaţă, după ce, în timp ce depăşea o maşină pe un drum din Şeica Mică, judeţul Sibiu, s-a ciocnit cu un autoturism care venea din sens opus, proiectându-l într-un stâlp şi în alte trei maşini parcate.
Alina Costache
19 mart. 2018, 08:01
Accident cu cinci maşini, în Sibiu: o tânără a proiectat o maşină din sens opus într-un stâlp şi în alte trei autoturisme parcate

Accident cu cinci maşini, în judeţul Sibiu. Potrivit IPJ Sibiu, accidentul s-a produs pe DJ 142 J, în localitatea Şeica Mică, din cauza unei depăşiri neregulamentare.

O femeie aflată la volanul unei maşini a intrat în depăşirea unei maşini parcate şi s-a ciocnit cu un autoturism care venea din sens opus, proiectându-l într-un stâlp şi în alte trei maşini parcate.

Femeie din Sibiu, în vârstă de 32 de ani, a fost rănită uşor. Traficul rutier se desfăşoară alternativ.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Ce este "Sindromul Grinch" și cum se manifestă. Cum au ajuns mulți români să urască Crăciunul
Fanatik.ro
La trei ani de la moartea marelui fotbalist, soția acestuia a făcut un anunț neașteptat: ”Vorbește din nou cu el”
Capital.ro
Montarea repartitoarelor de căldură. Măsura care se pregătește pentru românii conectați la încălzirea centrală. Când ar putea deveni obligatorie
Playtech.ro
'Mira-m-aș' sau 'miram-aș'? Cum se scrie corect și care este explicația
Adevarul
O fotografie cât o mie de cuvinte, cu Maia Sandu. Detaliul surprins la plecarea din Grecia spre Olanda
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Un ciclon puternic amenință Europa! Cum se va manifesta fenomenul și ce țări vor fi afectate
iamsport.ro
Fostul fotbalist de la FCSB a câștigat 330.000 de euro la pariuri sportive: ”S-a terminat istoria! De atunci nu am mai jucat”
MediaFlux
Taxă pe electrocasnice în Uniunea Europeană. Pe listă intră frigiderele și mașinile de spălat
stirilekanald.ro
VIDEO Dezastru pe autostradă! 13 persoane au murit și peste 150 au fost rănite
TRAGEDIE! A MURIT! Florin Piersic: „Dumnezeu sa te aiba in paza”