Accident grav pe aeroport. O femeie a murit, după ce a fost prinsă într-o bandă de bagaje

O femeie a murit pe aeroport, după ce a fost prinsă într-o bandă de bagaje. Victima avea 57 de ani. Oamenii legii au deschis o anchetă.
Alina Costache
11 aug. 2024, 13:14
Accident grav pe aeroport. O femeie a murit, după ce a fost prinsă într-o bandă de bagaje

Tragedie pe Aeroportul Internațional O’Hare din Chicago. O femeie de 57 de ani a murit, după ce a fost prinsă într-o bandă de bagaje. Ea a fost găsită 5 ore mai târziu, când era decedată. Medicii nu au mai avut ce să-i facă.

Angajații aeroportului spun că femeia nu era angajata lor și nu înțeleg cum a ajuns aceasta în acel loc.

Poliția a declarat că pe imaginile de supraveghere ale Terminalului 5 se vede că femeia a intrat într-o zonă restricționată.

Larry Langford, un purtător de cuvânt al Departamentului de Pompieri din Chicago, a declarat că femeia a fost găsită într-o cameră de bagaje în care pasagerii nu aveau voie, potrivit The Guardian.

Acum, oamenii legii au deschis o anchetă pentru a afla ce s-a întâmplat din momentul în care aceasta a fost văzută pe camere și momentul în care a fost găsită moartă, cinci ore mai târziu.

O tânără de 27 de ani a murit într-un accident grav

Un accident rutier grav a avut loc în apropierea localității Sinești, județul Buzău. Adelina, o tânără de 27 de ani, și prietenul ei, Geo L., se întorceau dintr-o cursă foarte lungă din Olanda.

Cei doi se aflau în interiorul unei autoutilitare Renault. Aceștia erau extem de cunoscuți în județ pentru experiența lor în domeniul transportul internațional, însă de această dată soarta le-a fost potrivnică.

Adelina și Geo au fost implicați într-un accident tragic în care tânăra și-a pierdut viața, iar partenerul ei este acum internat la Spitalul Județean de Urgență Buzău.

 

DailyBusiness
Pfizer cere României despăgubiri de 500 de milioane de euro într-un proces privind vaccinurile anti-COVID
Spynews
Când va fi înmormântat Mario Berinde, copilul ucis în Timiș. Familia lui a făcut anunțul trist
Fanatik.ro
Mihai Stoica taie în carne vie! Plecări de la FCSB după dezastrul de la Zagreb: „E terminat, gata. Sunt jucători care nu ne mai pot ajuta”
Capital.ro
UE a schimbat limitele pe permisul de conducere. Șoferii au dreptul să conducă noi mașini cu același permis categoria B
Playtech.ro
Cum scapi de gheața din curte fără să distrugi cimentul. Metode sigure
Adevarul
Autostrada cu tuneluri din vestul României, realizată pe jumătate. Câți metri au mai rămas de excavat din galerii
wowbiz.ro
Primele declarații ale mamei lui Alin, băiatul de 15 ani ucis în Timiș! Femeia îi anunțase dispariția cu doar două zile înainte de a fi găsit mort
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Când și unde va fi înmormântat Mario Alin. Anunțul făcut de familia adolescentului
iamsport.ro
Uluitor! Angelo Niculescu a spus înainte să moară de ce nu a jucat Nicolae Dobrin în Mexic: ”Inadmisibil, lipsă de conștiință!”
MediaFlux
Mutarea care schimbă jocul. Ce cadou îi face Trump lui Zelenski
stirilekanald.ro
VIDEO El este tânărul care se zbate între viață și moarte după ce mașina i-a fost spulberată de tren, în Chiajna. Ghițan are doar 30 de ani și este tatăl a doi copii
Fotbal de Crăciun în Premier League: City poate urca pe 1 după etapa de Boxing Day