Accident grav pe drumul dintre Arad şi Oradea: Un şofer inconştient a băgat în spital trei oameni

Inconştienţa unui şofer a băgat în spital alţi trei oameni şi a distrus trei maşini. Accidentul s-a petrecut pe drumul dintre Arad şi Oradea, potrivit România TV.
Alina Costache
31 oct. 2014, 14:02
Accident grav pe drumul dintre Arad şi Oradea: Un şofer inconştient a băgat în spital trei oameni

Un şofer a băgat în spital trei oameni şi a distrus trei maşini, în urma unui accident care s-a petrecut pe drumul dintre Arad şi Oradea.

Fără să se asigure, şoferul unui autoturism a intrat în depăşire şi a lovit în plin o maşină care circula regulamentar şi care venea din sens opus. Un alt autoturism care venea cu viteză din spate s-a ciocnit violent de cele două.

Şoferul vinovat, cel care a vrut să facă depăşirea, şi alţi trei oameni din celelalte două autoturisme au ajuns la spital.

Oamenii legii fac cercetări pentru a afla cum s-a produs accidentul.

DailyBusiness
RO-Wine: Vinuri din 15 țări și trei zile în care Bucureștiul devine, din nou, capitala vinului internațional
Spynews
Iubita lui Andrei Ștefănescu a împlinit 37 de ani! Ștefania Ducă a sărbătorit alături de prezentator și de fiul acestuia
Fanatik.ro
Se extinde ancheta crimei din Bihor. Ce faptă nu recunoaște sub nicio formă călăul Alisiei. Noi dezvăluiri îngrozitoare
Capital.ro
Reguli noi ANAF. Proprietarii de locuințe care trebuie să declare obligatoriu veniturile: Sunt tratate distinct din punct de vedere fiscal
Playtech.ro
Pensionarii români care trăiesc în străinătate pot pierde asigurarea medicală din România. Ce trebuie să facă în termen de 15 zile
Adevarul
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii sunt mai atenți la calitatea proiectului, la reputația dezvoltatorului”
wowbiz.ro
Rezultatele autopsiei lui Robert, elevul de clasa a VIII-a din Bacău, care a murit în curtea școlii. Ce spune mama băiatului
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Mama lui Robert, adolescentul care s-a stins din viață în curtea școlii, susține că fiul ei putea fi salvat. Femeia neagă că băiatul ar fi avut probleme de sănătate: ,,Copilul mai avea puls”
iamsport.ro
Florin Prunea a spus ce jucător nu mai are loc la Dinamo: ”Trebuie să plece”
MediaFlux
Răsturnare de situație pentru Gabi Tamaș. Un nou contract după finala Survivor
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi