Anca Serea, din nou, de urgență la spital. Cu ce probleme se confruntă vedeta: „Nu cred că am dormit mai mult de două ore”

Probelemele se țin lanț de Anca Serea. Rolul de mamă vine la pachet și cu foarte multe perioade dificile, iar în ultima vreme a cam avut parte de ele. Recent, le-a dezvăluit fanilor că a avut o noapte grea și nu a dormit mai mult de două ore.
Alina Costache
23 apr. 2025, 15:01
Anca Serea, din nou, de urgență la spital. Cu ce probleme se confruntă vedeta:
Anca Serea, din nou, de urgență la spital

Anca Serea este una dintre cele mai apreciate vedete din România, pentru familia frumoasă pe care o are și este foarte activă pe rețelele sociale. De curând, soția lui Adrian Sînă a vorbit fără perdea despre problemele pe care le-a întâmpinat.

Citește și: Anca Serea, după ce i s-a furat geanta la un târg: „A fost un duș foarte rece și încerc cumva să mă calibrez”

Pentru că este întotdeauna sinceră și deschisă față de urmăritorii săi din mediul online, Anca Serea le-a mărturisit acestora prin ce trece în aceste momente. Din păcate, fiica sa, Leah, s-a confruntat cu probleme de sănătate. Din cauza durerilor și stării de vomă nu a putut să închidă un ochi, iar mama sa a vegheat-o.

Mai mult decât atât, fiica sa cea mare, Sarah, a plecat la aeroport în acea dimineața, ceea ce i-a adus și mai multe griji. „Sper că voi sunteți bine. Noi am avut o noapte super grea și ciudățică. Nu cred că am dormit mai mult de două ore. Leah a avut o problemă cu stomăcelul și a vărsat toată noaptea. Sarah a plecat și ea undeva departe, așa că a avut avion pe la 4:30”, a precizat Anca Serea pe rețelele sociale.

Anca Serea, diagnosticată cu o boală autoimună

Soția lui Adi Sînă nu a avut o stare de sănătate foarte bună în ultima perioadă. De aceea, a decis că este momentul să meargă la doctor pentru mai multe investigații. După mai multe ore de așteptare, au sosit și rezultatele testelor. Vedeta a fost diagnosticată cu o boală autoimună.

Este vorba despre tiroidă cronică autoimună, iar valorile anticorpilor antitiroglobulină erau foarte măriți. În ciuda veștii, vedeta nu și-a pierdut zâmbetul. A recunoscut că nu îi este deloc ușor, iar acum urmează să facă mai multe investigații pentru a vedea exact despre ce este vorba, dar și ce tratament ar trebui să urmeze.

Din nou la doctor… sincer, așteptarea asta nu e deloc plăcută! Puls 2000, însă sper din inimă că veștile să fie bune! Am ieșit cu zâmbetul pe buze și vă mulțumesc pentru mesajer! Urmează alte investigații, concluzia este: tiroidă cronică autoimună cu valori de anticorpi antitiroglobulină măriți de sute de ori!”, a povestit Anca Serea pe rețelele sociale.

DailyBusiness
Democrații cer demiterea lui Trump invocând pentru prima dată Secțiunea 4 a celui de-al 25-lea amendament
Spynews
Cosmin Zuleam, criminalul lui Adrian Kreiner, este adus azi în România din Inonezia. A fost condamnat la 30 de ani de închisoare
Fanatik.ro
Cum l-a impresionat Mircea Lucescu pe Rinat Ahmetov: „A rămas mască!”. Miliardarul ucrainean își delecta oaspeții cu balerine și cântăreți: „Stăteam ca mafioții”
Capital.ro
Reguli la bloc în România. Proprietarii pot face contestație la întreținere. Președintele asociației are termen 10 zile
Playtech.ro
Declaraţie acord părinte plecare minor în străinătate 2026. De ce acte ai nevoie pentru procură
Adevarul
O brutărie din Moscova este în pragul falimentului după ce Putin i-a făcut reclamă. Ce il nemulțumește pe patronul afacerii
wowbiz.ro
Cătălin Crișan a ajuns de nerecunoscut, la doi ani după problemele de sănătate! Imaginile care i-au șocat pe fanii artistului: „Eu nu cred că e…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
S-a aflat cine sunt cei doi minori care i-au luat viața lui Alin. Ce au surprins camerele de supraveghere din ultimele clipe de viață ale băiatului
iamsport.ro
Fostul fotbalist de la Dinamo, propunere să intre în PSD: ”Și el a fost sportiv, m-a întrebat dacă vreau”
MediaFlux
Reducere drastică. Guvernul vrea să taie 85% din pensiile celor care rămân să lucreze la stat
stirilekanald.ro
VIDEO El este tânărul care se zbate între viață și moarte după ce mașina i-a fost spulberată de tren, în Chiajna. Ghițan are doar 30 de ani și este tatăl a doi copii
Fotbal de Crăciun în Premier League: City poate urca pe 1 după etapa de Boxing Day