Anca Serea și soțul ei, Adi Sînă, sunt căsătoriți din 2015 și au împreună o familie numeroasă. Recent însă, o postare de pe rețelele sociale a reușit să ridice semne de întrebare în rândul internauților.
Totul a pornit de la faptul că cei doi nu au mai publicat fotografii împreună în ultima perioadă. Mai mult decât atât, influencerița i-ar fi dat unfollow soțului ei pe Instagram, un gest care a stârnit multe reacții.
Fanii s-au împărțit în două tabere, unii spun că nu se așteaptă la așa ceva și că păreau o familie frumoasă. „N-am observat. Mie mi-ar părea rău pentru familia lor. Mi se pare trist că numai de divorțuri auzi în ultima vreme…”, a spus un internaut.
Pe de altă parte, alții au spus că au mai auzit zvonuri conform cărora artistul ar fi dat mesaje mai multor domnișoare și că ar fi cel mai bine ca cei doi să nu mai formeze un cuplu.
„Dacă într-adevăr s-au despărțit, atunci chiar mă bucur pentru Anca, ea merită un bărbat și nu martalog ca ăsta veșnic în călduri. Circulă de mult timp povești că scrie la fete, și că a înșelat-o pe nevastă/ El a înșelat-o de la început cu tot ce a prins„, susțin cei din cealaltă tabără.
Într-un interviu recent, Adi Sînă a vorbit despre viața de familie, mărturisind că relația cu Anca Serea nu a fost lipsită de provocări. Artistul a vorbit despre lipsa timpului petrecut alături de soția lui, dar și despre presiunea pe care o simte ca părinte.
„Complicat, nu o să mint. Nu prea avem timp doar pentru noi doi, dar încercăm să ne facem datoria de părinți și, în același timp, să rămânem și un cuplu, nu doar ‘mama și tata’. Important este să ne reconectăm, să vorbim, să râdem, să fim și noi doi, nu doar în formula de familie mare.
Anca e o femeie foarte frumoasă, care atrage privirile fără să facă vreun efort special. Între noi a existat, încă de la început, o atracție care ne-a ținut aproape peste ani. Referitor la copertă, cred și eu că este una dintre cele mai hot poze pe care le-am făcut vreodată.
Nu voi uita niciodată momentul în care am realizat shootingul, a fost o experiență intensă și frumoasă, iar rezultatul a vorbit de la sine. Ce iubesc acum la ea, după atâția ani? Faptul că este autentică, că are un suflet cald și că, dincolo de toate, reușește să fie și partener, și mamă, și prietenă”, a spus cântărețul.