Andreea Esca a intrat în gura Iuliei Albu. „Arată ca o…”

Ştirista Pro Tv nu s-a mai ridicat la nivelul aşteptărilor Iuliei Albu! Andreea Esca a reuşit să o facă pe jurata de la "Bravo, ai stil!" să o certe pentru ţinuta ei banală. Prezentatoarea a mers la un târg, îmbrăcată lejer, într-un pulover imprimat cu un brad, o fustă largă şi o pereche de cizme comode. Vedeta a fost imediat taxată pentru apariţia ei în public şi s-a ales cu cea mai mică notă şi un trofeu "Bau".
Iulian Tudor
20 ian. 2017, 09:45
Andreea Esca a intrat în gura Iuliei Albu.

Chiar dacă Andreea Esca a reuşit să strângă multe apreciezi de-a lungul timpului, de data aceasta ştirista Pro Tv a supărat-o pe Iulia Albu, pentru că nu a acordat suficientă atenţie vestimentaţiei, scrie click.ro. Fashion-editorul a criticat-o dur, joi seară, deşi la prima vedere piesele vestimentare lejere alcătuiau un look relaxat, potrivit pentru un târg de produse pentru Crăciun. Chiar şi în acest context, Iulia Albu a fost de neînduplecat.

Citeşte şi Andreea Esca şi-a băgat soacra-n spital: „A venit de Crăciun şi a mâncat prea multe jumări”

„Andreea Esca… cu siguranţă a scris istorie, dar nu vestimentară după cum se vede. Mi se pare de un prost gust ieşit din comun ca o vedetă de talia Andreei Esca să iasă îmbrăcată într-un pulover, cu un brad de Crăciun imprimat pe el. Să spunem că a făcut asta pentru o clauză caritabilă. Dacă a făcut asta, atunci ar fi trebuit să opteze pentru altceva în partea de jos. Ţinută ei în partea de jos arată că a oricărei funcţionare care lucrează între 8 şi 10 ore pe zi, adică o fustă largă care să nu o incomodeze, o pereche de încălţări cu toc mic pentru a putea face diverse drumuri. Nu este rău deloc, dar Andreea Esca nu este o femeie care lucrează la un ghişeu public. Ea este o persoană cunoscută care nu are o viaţă chiar atât de grea că alai oameni, motiv pentru care ar putea să acorde mai multă atenţie îmbrăcămintei. Putea să aibă o pereche de jeans, care ar fi arătat mult mai bine, şi o pereche de pantofi sport, care ar fi ajutat-o să obţină o notă de minim 7. În acest caz Andreea Esca merită de la noi un Bau”, a spus Iulia Albu.

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Ruby nu se mai oprește! Imagini interzise cardiacilor cu sexoasa brunetă | FOTO
Fanatik.ro
Florin Prunea, mărturie șocantă din perioada în care juca la Craiova: ”Număr de șmecher. Furia șoselelor”
Capital.ro
Reguli la bloc în România. Conflictul care apare între proprietari și asociație. Gelu Pușcaș: Adevărul pare undeva la mijloc
Playtech.ro
Când intră pensiile în luna iunie 2026. Posibile întârzieri din cauza minivacanței
Adevarul
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. Prima ambulanță nu avea medic: „Asistenta se plângea că s-a murdărit”
wowbiz.ro
S-a aflat abia acum! Cine a venit la înmormântarea Alisiei, tânăra ucisă fără milă în Bihor! Tatăl vitreg al fetei în vârstă de 18 ani a spus totul: „Nu i-am interzis să vorbească cu el”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Comunitatea didactică din Bacău este îndoliată. Două învățătoare s-au stins din viață la doar o zi distanță: „Toată școala plânge”
iamsport.ro
Florin Prunea a spus ce jucător nu mai are loc la Dinamo: ”Trebuie să plece”
MediaFlux
Modificare privind vechimea în muncă la pensie. Va intra în vigoare la 1 septembrie 2026
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi