Andreea Mantea a făcut marele anunț înainte de finala de la Casa iubirii. Ce le-a spus prezentatoarea concurenților

Luni, în cea mai recentă ediție a emisunii matrimoniale Casa iubirii, Andreea Mantea a numit liderii pentru ultima dată înainte de Marea Finală.
Alina Costache
09 ian. 2024, 22:42
Andreea Mantea a făcut marele anunț înainte de finala de la Casa iubirii. Ce le-a spus prezentatoarea concurenților
Andreea Mantea, anunț important înainte de Marea Finală de la Casa iubirii

Luni, în cea mai recentă ediție a emisiunii Casa iubirii, prezentată de Andreea Mantea la Kanal D, s-au aflat ultimii lideri de la băieți și de la fete din acest sezon.

A avut loc un moment emoționant pentru concurenți, deoarece au fost numiți ultimii lideri din acest sezon, înainte de Marea Finală, care va avea loc duminică, pe 14 ianuarie.

Citește și: Scandal de zile mari la „Casa Iubirii”! Andreea Mantea nu a mai rezistat: „Vă rog, încetați!”

Andreea Mantea i-a anunțat pe concurenți că voturile pe care aceștia le primesc pentru a ajunge în finală depășesc așteptările tuturor.

„Nu aveți idee câte SMS-uri primiți. Este nebunie! Se votează masiv!”, a spus Andreea Mantea.

Pentru ultima dată, fiecare casă a avut liderul ei. După ce voturile au fost numărate, lider în casa băieților a ieșit Patrick, iar lider în casa fetelor a ieșit Bianca. Ionuț și-a dorit foarte mult să-și vadă iubita în postura de lider, rugându-i frumos pe colegii lui să o voteze pe Bianca.

După ce s-a aflat că Patrick a ieșit lider în casa băieților, Ionuț a întrebat-o pe Julia dacă îl place, pentru că și ea i-a oferit votul ei.

„Julia, îți place de Patrick?”, a întrebat Ionuț. „Nu, nu, nu”, a răspuns Julia.

Citește și: Andreea Mantea se confruntă cu o afecțiune gravă. Prezentatoarea nu poate pleca de acasă fără pastile: „Iau 10 pe zi. Nu vreau să mă gândesc că sunt bolnavă”

Amuzată de această situație, Cristina a intervenit și a adus în discuție o întâmplare amuzantă care contrazice negarea Juliei. Concurenta a povestit cum Julia a anunțat toate fetele că i-a fost redeschis contul de Instagram lui Patrick. Și Vlada a intervenit în discuție spunând că a făcut acest anunț încă de când erau în drum spre platou.

„Julia care ne anunță de dimineață că i s-a redeschis lui Patrick contul. Ea de dimineață, în vestiar, a spus: ‘Fetelor, ați văzut că Patrick și-a recuperat contul’”, a spus Cristina.

„A zis încă din mașină, când veneam pe drum”, a adăugat Vlada.

DailyBusiness
Costul orar al forței de muncă în România a crescut semnificativ în trimestrul IV 2025
Spynews
Iustin Petrescu și iubita lui se căsătoresc! Primele declarații despre nuntă
Fanatik.ro
Ce a făcut Zelensky cu doar câteva ore înainte să ajungă la București. Acuzele pe care le-a lansat înaintea întâlnirii cu Nicușor Dan
Capital.ro
Pensia pe card pentru martie a început să intre în conturi. La ce oră primesc banii peste 2,4 milioane de pensionari
Playtech.ro
Unde îşi pot şoferii verifica permisul de conducere. Aşa pot afla numărul punctelor de penalizare acumulate
Adevarul
Amenințarea ayatolahului: „Vom transforma strâmtoarea Ormuz într-o armă!”. Presa britanică scrie că Mojtaba Khamenei ar fi în comă, cu un picior amputat
wowbiz.ro
Unde și când își pot lua fanii rămas-bun de la Mugurel Vrabete. Anunțul făcut de trupa Holograf despre funeralii
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS O persoană și-a pierdut viața după ce s-ar fi aruncat în fața metroului în stația Unirii
iamsport.ro
Momentul uimitor când Ilie Balaci și-a stins țigara și a intrat direct în teren! A lăsat pe toată lumea mască: ”Avea problemele lui, dar și chef să fumeze”
MediaFlux
Un nou val de aer polar peste România. Meteorologii ANM anunță când vine frigul
stirilekanald.ro
Adio, albastru de Voroneț? Când se găsesc bani pentru restaurarea picturii exterioare de la celebra mănăstire din patrimoniul UNESCO?
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj