Andreea Raicu, vacanţă de coşmar în Suedia. A rămas fără bagaje şi telefoane

O vacanţă ce se anunţa frumoasă s-a transformat, pentru Andreea Raicu, într-una cu ghinion. Vedeta este în Suedia, de duminică. Nu are nici bagaje, nici telefon mobil.
Iulian Tudor
30 ian. 2014, 10:07
Andreea Raicu, vacanţă de coşmar în Suedia. A rămas fără bagaje şi telefoane