SURVIVOR 2022. Andreea Tonciu îl desfiinţează pe Emil Rengle: „E un agarici, are un comportament oribil”

Andreea Tonciu îl desfiinţează pe Emil Rengle. Bruneta a rezistat doar două săptămâni în competiţie, fiind eliminată de public. Ca orice concurent, are simpatii şi antipatii vizavi de coechipierii săi din Republica Dominicană.
Alina Costache
22 feb. 2022, 19:15
SURVIVOR 2022. Andreea Tonciu îl desfiinţează pe Emil Rengle:
Andreea Tonciu îl desfiinţează pe Emil Rengle

Andreea Tonciu îl desfiinţează pe Emil Rengle. Deși a ieșit de ceva vreme din competiție, bruneta e ca o furtună când vine vorba de Emil Rengle. La SurvivorExtraShow, aceasta s-a dezlănțit pe tot parcursul emisiunii.

Andreea Tonciu îl desfiinţează pe Emil Rengle

Cine poate să fie agarici în această competiție dacă nu Regele Junglei, în ghilimele, dansatorul pe 20, Rengle? (…) Rengle nu știu pe cine vrea sa imite, nu știu ce vrea să facă, are un comportament oribil (…)

Nu vreau să mai vorbesc despre maimuțoiul acesta(…) teatru ieftin, vrăjeală ieftină are domnul Rengle, nu îmi place absolut deloc caracterul lui(…) suferă, pe ce suferă? pe tocurile alea?(…) de ce să nu plece el acasă? (…) când îl văd pe el, îmi vine să sparg televozorul„, spune Andreea Tonciu.

Citeşte şi: Andreea Tonciu, după imaginile fierbinţi de la Survivor 2022: „Stau sub aceeași pătură, bot în bot, abia aştept să le fiu naşă!”

Andreea Tonciu intervine în certurile de la Survivor România

Andreea Tonciu intervine în certurile de la Survivor România. Totul a pornit de la faptul că artista a fost nominalizată de Laura pentru eliminare, iar Otilia a fost deranjată de acest aspect, dar şi surprinsă în acelaşi timp.

,,Nu mă așteptam la votul Laurei, având în vedere că suntem puține fete. Chiar mi-am rupt genunchii în ultima săptămână pe traseu.

Ce să zic, eu sunt feministă și se pare că Laura nu e așa. Nu am cuvinte, nu știu ce să zic mai mult de atât. Chiar nu mă așteptam la nominalizare. Eu nu aș fi votat-o, eu nu am votat nicio femeie până acum.

Sunt foarte confuză pentru că sunt și puțin șocată de ceea ce s-a întâmplat. Nu mă pricep să îmi fac reclamă, să mă descriu. O să las publicul să decidă dacă merit să fiu aici sau nu”, a mărturisit Otilia la ,,Survivor România”.

DailyBusiness
Radu Miruță avertizează după scandalul ploșnițelor de la metrou: „Cei responsabili vor pleca, vor plăti sau vor ajunge la Parchet”
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Răsturnare de situație: Alex Băluță refuză Poli Timișoara și semnează cu o contracandidată la promovare! Update Exclusiv
Capital.ro
Gheorghe Dincă nu se oprește. Criminalul din Caracal face o nouă mutare în instanță. Cum ar putea ieși din închisoare
Playtech.ro
Ce se întâmplă cu banii tăi dacă îi ții la bancă în 2026. Explicația fenomenului financiar care afectează milioane de români
Adevarul
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei
wowbiz.ro
Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
În timp ce mașina se prăbușea în râpa din Transfăgărășan, șoferița era... Vezi mai mult
iamsport.ro
Membrul Generației de Aur îl pune la zid pe Anghel Iordănescu pentru decizia luată la CM 1994 în privința unui tricolor: ”Nu a procedat corect cu el!”
MediaFlux
Horoscop 22 iunie. Ziua în care se încheie mai multe capitole importante pentru nativi
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?